Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yolun Sonu

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Kendine biraz vakit ayırmayı dene. 1 gün dahi olsa oynama , yürü, dolaş, gez , kalabalığa karış. Başka türlüsü daha çok psikolojin bozulur hocam . Hepimiz aynıyız hemen hemen
Zor be bende öyle yapıyım diyorum oturuyorum kafeye kahve icene kadar 3 5 lik oluyorum aq telefonu yanıma almadan çıkmam lazım diyorum . 2 hafta çıktım geziyordum bu seferde ganyan bayi gördüm girdim 2 yarışa 2 lik oldum

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,895
6,697
113
Zor be bende öyle yapıyım diyorum oturuyorum kafeye kahve icene kadar 3 5 lik oluyorum aq telefonu yanıma almadan çıkmam lazım diyorum . 2 hafta çıktım geziyordum bu seferde ganyan bayi gördüm girdim 2 yarışa 2 lik oldum
Telefonu yanına almadan çıksan sorun çözülecek gibi ama en kötü iddaa ganyan bayi çıkıyor karşına. Sende haklısın. Gel seni bizim tarlaya götüreyim 4 5 saat aralıksız çalışınca yorgunluktan telefona bakmaya bile fırsatın olmaz 😅😅 şaka bir yana herkesin bağımlılık seviyesi en üstte. Umarım herkes için iyi olur herşey.

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Telefonu yanına almadan çıksan sorun çözülecek gibi ama en kötü iddaa ganyan bayi çıkıyor karşına. Sende haklısın. Gel seni bizim tarlaya götüreyim 4 5 saat aralıksız çalışınca yorgunluktan telefona bakmaya bile fırsatın olmaz 😅😅 şaka bir yana herkesin bağımlılık seviyesi en üstte. Umarım herkes için iyi olur herşey.
Ctesi günü kuruşum yoktu telegramda kod kovalıyordum 250 tl çektim 250 yi başka siteye atıp 1.5 çektim 1.5 u fastwin sitesine attım maxwin oturdu 57 k kasa kat sayısı dendi 45 k çektim. Düşün sigara alçak para yok 2 saatte 45k para oldu 23 bini borçlara faturalar a bir hışımla ödedim kalan parayı bayramda tatil yapicam dedim aq parası 22 bin 50 yapayım bari diyip 1 saatte 0 ladim 1 saat sonra tutuncuye 2 tl eksik verdim sarma almak için. Kabul ediyorum bağımlıyım hemde bk nü çıkaracak kadar

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Kimse için güzel bir şey olmayacak dost merak etme

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,895
6,697
113
Ctesi günü kuruşum yoktu telegramda kod kovalıyordum 250 tl çektim 250 yi başka siteye atıp 1.5 çektim 1.5 u fastwin sitesine attım maxwin oturdu 57 k kasa kat sayısı dendi 45 k çektim. Düşün sigara alçak para yok 2 saatte 45k para oldu 23 bini borçlara faturalar a bir hışımla ödedim kalan parayı bayramda tatil yapicam dedim aq parası 22 bin 50 yapayım bari diyip 1 saatte 0 ladim 1 saat sonra tutuncuye 2 tl eksik verdim sarma almak için. Kabul ediyorum bağımlıyım hemde bk nü çıkaracak kadar
Borçlarını ödemen senin için +1 getirisi olmuş. Pozitif düşün. Şu an Borçların devam edip 45 k kaybetseydin daha çok bunalırdın. Yine kazanırsın şans yine bulur seni . Kendini bunaltma. Dediğim gibi çoğumuz aynı kafadayız. 50 k yapsan bile dur şunu 100 k yapayım derdin yine kayıp olurdu . Hepimiz bağımlıyız dost . Herşey güzel olur birgün umarım 👍🏻

Freedom_Warrior

T̸e̸c̸r̸ü̸b̸e̸ ̸;̸A̸c̸ı̸n̸ı̸n̸ ̸Ö̸d̸ü̸l̸ü̸d̸ü̸r̸..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
504
489
63
Geçmiş olsun lanet bir durum çok iyi bilirim maaşı aldığım gün yemişliğim çok oldu hatta bu ayda yaptım aynı haltı.
Neyseki sonradan Bi kayıp bonusuyla şans güldü biraz toparladım dostum.
Bu foruma ne oldu anlamıyorum acayip seviyesi düştü ben 2017 lerde ilk üye olmuştum o zamanlar böyle boş adamlar yoktu vallahi son zamanlarda giresim gelimiyor foruma yeni tipler ve hep ergenler türemiş adam sıkıntıdayım dertleşmek için konu açıyor biri papatya çayı iç diyor diğeri osur geçer falan yok burada konu falan açılmaz ben her saat girdiğim foruma artık 2 - 3 günde bir girer oldum çünkü boş Bi forum olmaya başladı bu adamlar yüzünden.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Gene birileri yüklü para kaybetmiş
Çok eski üyeyim ben yıllardır bu tarz konular sık sık açılmakta
Kayıp taze şuan ama yarın unutursun rahat ol

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Uzun süre uzaklaşmak yanlız kalmak istiyorum ama yapamıyorum geride bırakamıyorum…