Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Yorkbet Herkese 10 TL Deneme Bonusu

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
987
168
63
Nerden biliyon neyin aldılar ?
benden tavsiye uyarsınız uymazsınız size kalmış sitenin güvenlik duvarı dikkatinizi cekmiyo heralde büyük oynayanlar lanet olsun der ama küçük oynayıp parasına çökülenler buhran geçirir ama beleş bonussa deneyin şasınızı ama yatırım aman dikkat

Son düzenleme:

Arkasokaklar3441

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
657
159
43
benden tavsiye uyarsınız uymazsınız size kalmış sitenin güvenlik duvarı dikkatinizi cekmiyo heralde büyük oynayanlar lanet olsun der ama küçük oynayıp parasına çökülenler buhran geçirir ama beleş bonussa deneyin şasınızı ama yatırım aman dikkat
Kardeşim bende senin gibi biriyim sonra yok sitenin adamı falan boş konuşanlar çıkar şimdi ama demem şuki bu şekilde bı siteyi kotulemeyin he yatırım yaparsın ödeme yapmazlar resim koyarsın biseyler atarsın eyvallah başım üstüne ama bu şekilde olmaz dün bı site bonus verdi bazıları odemiyo falan dediler parayı bilerek kaybettim bakttim ödemem geldi diye kaç kişi resim atti gelde delirme

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
671
287
63
Kardeşim bende senin gibi biriyim sonra yok sitenin adamı falan boş konuşanlar çıkar şimdi ama demem şuki bu şekilde bı siteyi kotulemeyin he yatırım yaparsın ödeme yapmazlar resim koyarsın biseyler atarsın eyvallah başım üstüne ama bu şekilde olmaz dün bı site bonus verdi bazıları odemiyo falan dediler parayı bilerek kaybettim bakttim ödemem geldi diye kaç kişi resim atti gelde delirme
Ben çekim yaptım 356 tl 5 dk da gönderdiler

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaş haklı benimde 8 binlirama çöktüler hesabımı kapttılar

Carnefice

Üye
Yeni Üye
41
12
8
Bu site dolandırıcı yatırım yapıp sweet bonanza spin satın alıp kazanç sağlamıştım 1sefer ama çekim verdiğimde ödemeyip 20 kat çevrim yapmanız gerekiyor dediler.Saçmalığa bakarmısın sweet bonanzada paramla spin satın alıyorum ve çevrim yapmam gerektiğini söylüyorlar ?

tahaayca

Üye
Yeni Üye
31
3
8
bonusların çevrimi tamamlandıktan sonra yatırım şartı varsa değmez
onun yerine betoji 50tl yatırıma 30 tl bonus veriyor onu kullanırım daha mantıklı.