Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Youtube Kanalı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crace

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
118
43
Arkadaşlar Oğlum Bursluluk Sınavında Türkiye 1.cisi Oldu 500 Tam Puan Alarak ona burdan bir süpriz yapmak istiyorum sizlerinde yardımıyla eğer beni kırmazsanız Youtube Kanalına Abone Olursanız Bir Çocuğun Mutluluğuna Ortak Olacaksınız. Şimdiden Teşekkürler....

Bu yazıyı okuyarak zamanınızı çaldığım için özür dilerim Abone Olursanız Çok Sevinirim.
Yazdığınız Kuponlarınız İnşallah Gelir...

.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Maşallah kardeşime yolu bahtı açık olsun iyi yerlere gelsin bizim gibi sürünmesin.
Harcanıyoruz.Şahsen benden adam olmaz artık.Sende abi çoluk çocuğunu düşün bırak bu kumarı.SAygılar.

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Allah yolunu bahtını açık etsin umarım kötü gününü sizlere göstermesin abone olundu

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Yolu bahtı açık olsun bu yaşta kitap okuma alışkanlığı kazanması çok iyi olmuş.
Ama Türkçe öğretmeni olarak kardeşimde konuşma bozukluğu hissettim daha küçükken uzmana gösterirseniz iyi olabilir.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,788
10,394
113
Arkadaşlar Oğlum Bursluluk Sınavında Türkiye 1.cisi Oldu 500 Tam Puan Alarak ona burdan bir süpriz yapmak istiyorum sizlerinde yardımıyla eğer beni kırmazsanız Youtube Kanalına Abone Olursanız Bir Çocuğun Mutluluğuna Ortak Olacaksınız. Şimdiden Teşekkürler....

Bu yazıyı okuyarak zamanınızı çaldığım için özür dilerim Abone Olursanız Çok Sevinirim.

.
Maşallah allah daim etsin basarisini abone olundu vatana millete ailesine hayırlı evlat olur umarim

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
abone olundu video beğenildi yolu da bahtı da açık olsun kardeşimin

crace

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
118
43
Yolu bahtı açık olsun bu yaşta kitap okuma alışkanlığı kazanması çok iyi olmuş.
Ama Türkçe öğretmeni olarak kardeşimde konuşma bozukluğu hissettim daha küçükken uzmana gösterirseniz iyi olabilir.
Teşekkürler Çok hızlı konuşuyor Valla bizde Öyle Patır Patır :))) Çok Sağol ellriniz Dert Görmesin...

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,446
807
113
Başarısı daim olsun arkadaşın da dediği gibi nerelere abone oşduk buna da oluverelim ne olacak sanki

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
930
442
63

.
Maşallah allah bahtınıda ömrünüde güzel eylesin 🧿

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
959
113
Yolu Başarılarla dolu olsun, hiperaktif bir oğlunuz var heycanlı maşallah umarım güzel yerlere gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...