Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yüreğim Yanıyor

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,695
698
113
İnsan psikolojisi böyle işte. Büyük acılar dramlar geçmez zanneder insan ama geçiyor aslında bir şekilde. Hatta insan yaşadığı dramdan sonra istemsiz şekilde birşeye güldüğünde acısı düşer aklına birden ve kendine içten içe kızar aslında. Acılar, mutluluklar hepsi bir arada. Hayat bir karma. Bu iyi birşey mi kötü birşey mi bilmiyorum ama herşey geçiyor geride kalıyor bir şekilde
Adam haklı nokta.
Yav kadın veya erkek için ölmeyi dilemek bana çocukça ve çok bencilce geliyor. Günümüzde insanların üstüne bomba yağıyor yine direniyorlar şükür ediyorlar. Ne bileyim daha yazmıyacağım alıntı yapmayın. Hayırlı işler.

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,273
2,380
113
Kardeş canini sıkma bende çok sevdim sonuç daha tövbe bur daha dünyaya gelsem evlenmem avradın dırdırı canıma tak etti

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Heşey gelip geçiyor. Acılar, sevinçler herşey. Birisine bir konuda çok sinirlendiğiniz zaman o ortamı terk edin mesela. Sinirleriniz yatıştığında söylediklerinizden ve yaptıklarınızdan çok pişman olursunuz çünkü sinirliyken uzaklaşmazsanız