Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışında Çalışma Hk.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Saglikciyim atama olmadı.
Özelde iş de bulamadık
Sağlık sektöründe çalışacaksan Avrupa ve amarikaya gideceksin çok zor ama imkansız değil he ne iş olsa yaparım para kazanmak için gideceksen tüm turki devletleri ırak İran Rusya Ukrayna gibi ülkelerde rahat iş bulursun firmalar aracılığıyla gittiğin için sadece pasaport çıkarırsin gerisini şirketler ayarlıyor
Bu arada ben Türkmenistan'da calistim

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Sağlık sektöründe çalışacaksan Avrupa ve amarikaya gideceksin çok zor ama imkansız değil he ne iş olsa yaparım para kazanmak için gideceksen tüm turki devletleri ırak İran Rusya Ukrayna gibi ülkelerde rahat iş bulursun firmalar aracılığıyla gittiğin için sadece pasaport çıkarırsin gerisini şirketler ayarlıyor
Bu arada ben Türkmenistan'da calistim
Bu arada Rusya'da şuan ambargolardan dolayı şirketler sallantıda savaşın bitmesi lazim

Emre0990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,255
733
113
Cumhurbaşkanı 100 k maaş alıyor kendine fakir diyo biz nabalım başkanım ekmek olmuş 4 lira ne yiyip ne içelim

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,958
1,332
113
Bende sağlıkciyim ülkeden kaçmak istiyorum bakalım ing hallediyim

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,473
4,451
113
Cumhurbaşkanı 100 k maaş alıyor kendine fakir diyo biz nabalım başkanım ekmek olmuş 4 lira ne yiyip ne içelim
Vlla kral dolar Euro 50 TL oosun bu halka müstahak ülke yol geçen hanı yırtık don gibi sapık Afgan pakistanli geliyor Suriyeliler hergun çocuk bu ülke bitti artık

Emre0990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,255
733
113
Vlla kral dolar Euro 50 TL oosun bu halka müstahak ülke yol geçen hanı yırtık don gibi sapık Afgan pakistanli geliyor Suriyeliler hergun çocuk bu ülke bitti artık
Onlar zaten ülkenin anasını ağlattı hastanelerin doğumhanesi komple suri Afgan Pakistan

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Bir gün düzelecek dost zaten 30 yıl içinde bu sorun çözülmezse dahada çözülmez

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,958
1,332
113
Bi ara başvurdum onaylandı para istediler güvenmedim

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,958
1,332
113
Greenkard

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Yıkılacak bence az kaldı. Ben bi ara gittim yurtdışına ama farklı bı amaçla keşke kalsaydım

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Haci araplarin takildigi forumlara bak orada sor net cevap alirsin. Avrupanin her tarafina gidiyorlar kamyon kasasinda tir dorsesinde filan

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Haci araplarin takildigi forumlara bak orada sor net cevap alirsin. Avrupanin her tarafina gidiyorlar kamyon kasasinda tir dorsesinde filan
İsi gidince bulursun yani onemli olan gitmek 🙂🤣