Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı zamanzaman19 | Son Maç Son Gol

Kupon Miktarı
14000
Kupon Oranı
5.22

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Hadi ya üzüldüm hastane olayı nedir geçmiş olsun
Eşim doğum yapmıştı pazartesi günü kızımı kuveze aldılar yarın çıkacak inşallah bir sıkıntı olmazsa doğum ücreti zaten 15 bin tuttu acıbadem de gerisini bir fatura çıkarmışlar da ne sen sor ne ben söyleyeyim

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,495
2,663
113
Eşim doğum yapmıştı pazartesi günü kızımı kuveze aldılar yarın çıkacak inşallah bir sıkıntı olmazsa doğum ücreti zaten 15 bin tuttu acıbadem de gerisini bir fatura çıkarmışlar da ne sen sor ne ben söyleyeyim
Anladım Allah bağışlasın öncelikle, az çok tahmin edebiliyorum. Özel hastane işleri ne yazık ki fena .Allah yardımcın olsun. Kazanmana çok sevindim bu duruma istinaden. Oynama daha lütfen bugün. Hayırlı akşamlar.

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Anladım Allah bağışlasın öncelikle, az çok tahmin edebiliyorum. Özel hastane işleri ne yazık ki fena .Allah yardımcın olsun. Kazanmana çok sevindim bu duruma istinaden. Oynama daha lütfen bugün. Hayırlı akşamlar.
Teşekkür ederim dostum Allah razı olsun daha uğramam zaten şu an 1 TL kayba daha tahammülm yok herkes gibi hayırlı akşamlar

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,810
76,289
113
Çocuk nasibiyle gelmiş dost yoksa o paralar tutmazdı kımın yeni doğanı olsa şansı açılıyor tesadüf değil analı babalı büyütsün bizde şansı açmak için çocuk yapacaz mecbur