Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zeowin 200 TL Deneme Bonusu

Batuhan6634

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
986
128
43

cakalballi

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
13
1
3
Banada bu siteden 1000 TL deneme bonusu diye m geldi 1000 TL yatırım şartlı
Arkadaşlar sakın üye olmayın dolandırıcı bir site şu anda ekranlarında 200 TL deneme bonusu yazdı halde onlara siz dolandırıcısınız dedim yani şey bitti dedi deneme bonusu bitti dedi ama ana ekranda hala duruyor ve beni ekrandan attı bir daha sohbete giremiyorum kesinlikle yormayın paranızı kaptırmayın

Ekli dosyalar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
Arkadaşlar sakın üye olmayın dolandırıcı bir site şu anda ekranlarında 200 TL deneme bonusu yazdı halde onlara siz dolandırıcısınız dedim yani şey bitti dedi deneme bonusu bitti dedi ama ana ekranda hala duruyor ve beni ekrandan attı bir daha sohbete giremiyorum kesinlikle yormayın paranızı kaptırmayın
Dolar Kuru gibi ohnuyor mu bu :D

Fikret24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
696
81
28
500 lira yatırdiktan sonra vereceklerini düsünmüyorum

Satanivus

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10
4
3
İçerde 700TL param var, vermiyorlar, destek desen Allah'a emanet. başımızın gözümüzün sadakasi olsun, 700TL para değil, site sahiplerinden birinin ismi yasin, Tokatçı. İtibar etmeyin. 3-5 kuruş için değmez.

snrelt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
408
130
43
Arkadaşlar deneme bonusu aldiginizda yada yeni bisiteye para yatracaginiz zaman Google ositenin adini sikayet yazip sikayetvardan bakin yorumlara cani yanan insanlar yazıyor bende iki kere dolandirildim betsortie ve betproton tarafindan bi site yüzde 200 bonus veriyosa cevrimsiz ve sınırsız o dolandırıcı dir

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Arkadaşlar mesaj geldi bana site hakkında bilgim yok lisanstan anlayan arkdas varsa yardımcı olabilir mi yatırım yapılır mı sizce şartları çok makul geldi
Resimlerde detay paylaşacağım
Olum dolandırıcı site gerizekalı gibi gidip para yatırmayın birde.
Adamların amacı yapacağınız deneme bonusunun ilk yatırımını çalmak.

playman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,198
4,032
113
Zaten bunlara yatırım yapan bu işten uzak dursun mikrofon ile mi bagirsanlar biz Tokatciyiz diyee