Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zibilyonbet 555 FreeSpin Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
2,412
113
Betcolarda bakım çalışması varmış , bu yüzden canlı destekte o kadar sıra beklememe rağmen ekleyemedi , daha sonra talep verin dedi. Umarım tekrar talep verdiğimde bitti demezler.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,837
9,940
113
25 krs kanka gozunu sevim 1 tl vercek halleri yok
Niye dostum 2500 yap çek tabikide 1 TL'den olması lazım siz duruma çok çok alismissiniz
Eskidende 20 kurusdan veriliyordu 100 yap cekdi şimdi ne degisdi TL değer mi kazandida 2500 yap oldu

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,572
4,329
113
Niye dostum 2500 yap çek tabikide 1 TL'den olması lazım siz duruma çok çok alismissiniz
Eskidende 20 kurusdan veriliyordu 100 yap cekdi şimdi ne degisdi TL değer mi kazandida 2500 yap oldu
25.krs kanka bonusu aldim belki sana 1 tl den eklerler bak bakalim

Erkncbn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
160
93
28
Kankalar Sorry Diyorum ama demosuna Baktım En düşük Bet değeri 0.05 yani büyük ihtimal 0.05 betten verıcekler 555 spin 😂

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,716
64,447
113
Beyler konu amacını aşmasın..

CYOSMARKHAM

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
80
38
18
Beyler site uzun zamandır bu deneme bonusunu veriyor öğrendim sannetmiyorum ki bitsin o konuda rahat olun canlıya baglanin hemen veriyor ben öyle aldım freeshpin kazanımlarını dilediginiz oyunda kullanabilirsiniz
Temsilci musait değil yazıyor hacı sana zahmet benim nicki iletir misin BabalarSozunuTutar nickim

Morinyoo

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
24
33
13
Temsilci musait değil yazıyor hacı sana zahmet benim nicki iletir misin BabalarSozunuTutar nickim
Kardeş ben sitenin editörü değilim ki instgram da gördüm faydam olsun diye payastim elimde olsa eklerdim soyke siyliyim yok cij sira var yoj böyle bi sirun var yaw arkadaşlar afedersiniz de killisini aramayayi bırakın sitenin hiç oaylasim yaomadigi kimsenin bilmedi siteleri paylaşıyorum yatirim şartsız bakın keyfinize

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
646
324
63
Dostlar çekim yapan var mı yarım saat oldu çekim vereli düzenleme falan yapılmadı beklemede hala.

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
646
324
63
Kanka ekleyene kadar akla kara seçilir bunlar klasik merdiven altı siteler ekleme falan yapmazlar zor eklerler benimkinde 2 saat oldu hala beklemede
Valla öyle kanka yarim saat canlıda sıra bekledim ekleme için. Oynarken ayrı sıkıntı. Zaten 2500 bakiye yapmışım içinden sadece 250 çekip kalanının silinmesi ayrı bir dert. Bir de çekim bekliyoruz.