Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zingabet # 25 TRY Deneme Bonusu ( Süresi Doldu )

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Yok zingabet ile ilgisi yok aslında zingabet kaliteli site boş site değil. Ben genel olarak yazmıştım. Wifi yi benden başka kullanan yok çoğu zamansa mobilden giriyorum. Çoklu üyelik olamaz ki
O işler çok karışık ya bendede çoğu sitede oluyor bu ip karisiyor galiba biseyler oluyor

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Bununla ilgili açılan bir konu yok sanırım. Nasıl konu açabiliriz. Yada biri açsa
Abi bu konu üzerinden konu açılmaz bir bonus yüzünden asla konu açılmaz mesela adam isterse hiç bonus vermez sana bı istisna gösterip ekliyorlar forumda binlerce deneme bonusu alıp kazanç yapıp kazanan adamlar var çekim yapınca silip ip diyorlar mesela

sofulu89

Yeni üye
Yeni Üye
5
3
3
Abi bu konu üzerinden konu açılmaz bir bonus yüzünden asla konu açılmaz mesela adam isterse hiç bonus vermez sana bı istisna gösterip ekliyorlar forumda binlerce deneme bonusu alıp kazanç yapıp kazanan adamlar var çekim yapınca silip ip diyorlar mesela
Benim derdim bonus değil aslında. Gerçekten biri falan kullanıyor falan mı yada benim ip nasıl norveçte gözüküyor. Net deyip geçememek lazım bin türlü iş geliyor başa. Sitedekiler bilgide vermiyor diğer hesap hakkında. Bilen anlayan bu işleri çoktur. Belki biri yardımcı olur diye düşündüm

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Benim derdim bonus değil aslında. Gerçekten biri falan kullanıyor falan mı yada benim ip nasıl norveçte gözüküyor. Net deyip geçememek lazım bin türlü iş geliyor başa. Sitedekiler bilgide vermiyor diğer hesap hakkında. Bilen anlayan bu işleri çoktur. Belki biri yardımcı olur diye düşündüm
Sanmıyorum ya böyle devam ederim ben yapacak bişey yok ko

Zingabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
105
78
28
10:00-20:00 saatleri arası deneme bonusu alamayan üyelerimiz Talep edebilirler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BJK

Zingabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
105
78
28
Siteden bugün 25 lira deneme bonusu aldım. Bonusu çevirdim. 50 lira yatırım yapıp ana para çevrimini de tamamladım. Şimdi canlı destek Max 100 lira çekim yapabilirsiniz diyor. Ayrıca cevap bile vermekten aciz. Konuşmaları da ekliyorum.
Canlı destek hattımıza Durumunuz hakkında bilgi verilmiştir.Destek hattına bağlanarak çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Site çok güzel hızlı bı giris yaptı ve ben uzun zamandır deneme bonusunu bu kadar çevirip çeken üye görmedim bugün üye oldum freespin eklendi akabinde rica ettim freebet olarak düzelttiler ben bu alt yapıda zorlanıyorum ama değerlendirin büro güzel dostlar benden tavsiye

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
@Zingabet Destek bu konuyu actiginiz gun uye oldum birturlu baglanamadim almak icin simdi ise baglandim deneme bonusu kampanyasi bitti deniyor uyeligimi silermisiniz rica etsem benim boyle bir sitede uyeligim olmasini istemiyorum