Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zingabet # 25 TRY Deneme Bonusu ( Süresi Doldu )

intekolife

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
12
18
Sevgili zingabet bügün 1k yatırım yaptım çekim yapıcagım ama çekemiyorum canlı destek ofilne su an için ne oluyor acaba kullanıcı adım intekolife teşekkür ederim

intekolife

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
12
18
Merhabalar Sayın @intekolife Çekim 'de yaşadıgınız sorunu ögrenebilirmiyim
zingabet1.com sayfası tarafından sağlanan hizmetleri sınırsız olarak kullanabilmek için, kişisel bilgilerinizin doğrulanması gerekmektedir. Aşağıdaki e-posta adresine pasaportunuzun/kimliğinizin ana sayfa ve kayıt sayfasını tarayarak gönderiniz: [email protected]. belgede gönderdim bu arada lütfen ilgilenirmisniz canlı destek yok su an

Zingabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
105
78
28
zingabet1.com sayfası tarafından sağlanan hizmetleri sınırsız olarak kullanabilmek için, kişisel bilgilerinizin doğrulanması gerekmektedir. Aşağıdaki e-posta adresine pasaportunuzun/kimliğinizin ana sayfa ve kayıt sayfasını tarayarak gönderiniz: [email protected]. belgede gönderdim bu arada lütfen ilgilenirmisniz canlı destek yok su an
Mail adresiniz alabilirmiyim

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
Dünden beri bonus almaya ugraşıyorum baglanıyorum gece vermiyoz diyorlar sonra bakıyorum gece başkaları almış sonra gündüz baglanıyorum 3 kişi kalıyor baglantı koptu diyor .
Spor için eklermsnz destek
Cedi26