Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ziraat Bank Hesabıma Yanlış Para Geldi

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,172
113
dayi yine kendi konunu baltalamissin. salim yilmaz kim aw

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,169
2,587
113
Bu bir kere başıma geldi 6k çektim 2 kez 6k yollamışlar 3er saat arayla sonra Whatsappdan yazıyorlar geri istiyorlar yollamadım tabi önceki kaybettiklerime sayın dedim kakflalckska
Sene 2017 rekorbette 300 tl çekimiştim 3400 tl yollamışlardı kadın telefonda yalvarıyodu geri atın benden kesilecek diye bende risk birimi kararıyla hesabınız kapatılmıştır dedim :D

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,897
5,663
113
site fazla atarsa yollamam ama böyle yanlışlıkla biri para yollarsa gönderirim geri aynı şekil durumu olan var olmayan var gerek yok üç kuruş için ah almaya düşman edinmeye

polat3888

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
0
1
04:51 de 800 tl.S***C***D*** adlı kişiden para gelmiş.Allah Allah dedim tanımıyorum bile.Ardindan 2 kez 1 er tl gönderip " abi yanlış gönderdim geri gonderirmisin" ve " okul harçlığımı geri gonderirmisin" açıklama mesajı koymuş.
Bende 802 tl olarak geri gönderip tel.numarami da yazdım.
Para çoksa bı destekle bende oyuna katilayim kardeşim banada yolla

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,005
5,499
113
Sene 2017 rekorbette 300 tl çekimiştim 3400 tl yollamışlardı kadın telefonda yalvarıyodu geri atın benden kesilecek diye bende risk birimi kararıyla hesabınız kapatılmıştır dedim :D
Ahaha gerçekten yaşandı mı bu :D Helal olsun çok güldüm :D

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,169
2,587
113
Ahaha gerçekten yaşandı mı bu :D Helal olsun çok güldüm :D
Valla yaşandı akşam arkadaşa gidecektim yolda bi baktım paparanın o eski sesi şıkırt bi baktım 3400 yazıyor az kalsın kaza yapıyodum heyecandan 🤣🤣

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
Aynı olay benim de başıma geldi ama bana 5000 TL atmıştı fakat hiç haberim yoktu çünkü ziraate borcum vardı 23 bin TL hemde icrada idi beni Instagram dan bulmuş nasıl bulduysa amk yanlış para attım dedi heyecanlandım tabi bir an gittim bankamatiğe çekemedim parayı bloke koymuşlardı meğerse o yanlış atan kişi de eskiden çalıştığım kişimiş yani maç verip para aldığım kişi bankada kayıtlı kalmış hesap no dedim bari attın 23 bin ataydın da borçtan kurtulsaydım 😄😄😄

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,776
6,845
113
Valla yaşandı akşam arkadaşa gidecektim yolda bi baktım paparanın o eski sesi şıkırt bi baktım 3400 yazıyor az kalsın kaza yapıyodum heyecandan 🤣🤣
Bende de restbette 5000 lira yapmıştım kasayı sene 2019 , havaleyle çekim verdim iki kere 5000 geldi, sürekli aradilar aradılar açmadım,siteye de bidaha girmedim hiç 😅😅

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,865
5,986
113
Bende de restbette 5000 lira yapmıştım kasayı sene 2019 , havaleyle çekim verdim iki kere 5000 geldi, sürekli aradilar aradılar açmadım,siteye de bidaha girmedim hiç 😅😅
Dediğin yıllarda restbet betvole bana da defalarca iki kez gönderdi çekimi arayp isteyen de olmadı yatırım çekime devam ettim o dönemler pronette bir problem vardı galiba çok kişi yaşamıştır

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Yasal prosedürde kişinin geri iade zorunluluğu yok benimde basıma geldi yaşlı bir teyzeydi bende geri yolladım nedense bu durum hep ziraat bankasında yaşanıyor;)

Attalia

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
376
178
43
Bir tane site var, adı lazım değil baş harfi betgaranti.

Bana ara sıra çekimlerimi çift çift gönderiyor:))

Bir değil iki değil üç değil, sık sık yapıyor bunu ve farkına varmıyorlar:))

uarik38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
466
150
43
Yöntem farketmiyor, payfix papara havale hepsinde de yapıyorlar bu hatayı.

Hatta bazen parayı gönderip bakiyeyi düşmeyi unutuyorlar. Biraz çevirip tekrar çekim veriyorsun yine geliyor :)

Son 3 ayda en az 6-7 kere böyle fazladan para gönderdiler:)
bi bize denk gelmez bu. daima oynarım betgaranti ve betpark tan.

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,657
1,713
113
Betist 3 kere havale cekimi 5 dakika arayla yolladı bana dinomabet ayni cekimi havale iki kere yolladi odeonbet mavibet parazula ilk cekimde 3 kere yolladilar ama birgunde arayip istemediler 1xbette 100 tl fazla atmıştır 1 kerecik oda ama 1xbete mail attim söyledim durumu geri atamayin dedi