Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başvuru Sonuç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egow35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,286
3,369
113
Herkese aynı ödeme tarihi atmaları bence otomotik sistem tarafından atılıyor. Dikkat ettiyseniz sorgulama tarihinden tam 6 ay sonraki günü vermişler. Yarın sorgulama yapacak olursak kanımca bu kez ödeme tarihi 14.11.2020 olacaktır. O yüzden tarihin atanması kesin onay değil diye düşünüyorum
İNŞALLAH YANILIYORUMDUR !

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,891
113
Anlamak istemeyenler var galiba orada ss mevcut kardeşim daha degerlendirme de gözüküyor

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,891
113
Herkese aynı ödeme tarihi atmaları bence otomotik sistem tarafından atılıyor. Dikkat ettiyseniz sorgulama tarihinden tam 6 ay sonraki günü vermişler. Yarın sorgulama yapacak olursak kanımca bu kez ödeme tarihi 14.11.2020 olacaktır. O yüzden tarihin atanması kesin onay değil diye düşünüyorum
İNŞALLAH YANILIYORUMDUR !
Bence yanılıyorsunuz çünkü oraya vermeyecek olsa tarih atmaz kardeşim şunu da belirteyim net sonucu sms de ogrenebilirsin 3 bin alırsın bende umut yok zaten gerçi 4 tane icrası olan aldıysa bende alabilirim ama inşallah ziraat hemen onaylar vakifbank kalırsak 2500 istedim vermezler diye işimi görmez

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,891
113
neyse ben anlatamadım tmm kardeşim peki sen yanlış yere bakıyosun onu dedim
Bak ben salak değilim 30 yaşında evli adamım linkleri bile aynı kardeşim basvurali surda 2 saat oldu hemen tarih vermez büyük ihtimalle sen alırsın deme di deme

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Bak ben salak değilim 30 yaşında evli adamım linkleri bile aynı kardeşim basvurali surda 2 saat oldu hemen tarih vermez büyük ihtimalle sen alırsın deme di deme
estafurullah yanlış anlama beni, inşallah hepimiz alırız tek temennim herkesin ihiyacı var.bnde çalışmıyorum ve bie evladım var ev kira allah herkesin yardımcısı olsun

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,891
113
estafurullah yanlış anlama beni, inşallah hepimiz alırız tek temennim herkesin ihiyacı var.bnde çalışmıyorum ve bie evladım var ev kira allah herkesin yardımcısı olsun
amin ısmet kardeşim bende sabah ise gidicem 7 de vakıfbank çok bekletti keşke mesaj falan atsalar halkbank daha basvurmadim bugünkü yeter bence

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,891
113
Şimdi başvurdum ben hiç umutum yok yav nedense

mchael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
20
18
bana kalırsa uygulamada bi acayiplik war herkeste 3 bin gozukuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...