Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zıraat Bankası Onay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Benim anlamadigim 5000 tlden 3000 tlye indirildi 13.11.2020 ilk taksit yaziyordu almadigim kredinin taksitini 13.11 2020 de neden cikar diger simdide saglikli gunler dileriz yazisi saglik tamamen bitti

grkan

Üye
Yeni Üye
32
4
8
Abilerım bnde baktımds degerlendırme olumlu yazdı formu doldurdum yarın hesabınıza gecıcektır yazdı arkadaslar acaba olmusmudur yardımcı olursanzı sevınırım

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Bende 1 nisandan beri bekliyorum ama umudum bitti artik. Zaten 3-4 bankayla icralığım.. Sanmiyorum gelmez bana ve benim gibilere.
Alanlar güle gule harcasın.

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Valla bende bekliyortumda hiç ümidim kalmadı yani. müşterisi olmak lazımmış bu bankaların baksana müşterisi olanlar aldı :). ne icra dosyam var ne takiplik bir şeyim var son 10senede sigtam ful yatırıldı ama hala degenlendırılıor dıyor :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Bende 1 nisandan beri bekliyorum ama umudum bitti artik. Zaten 3-4 bankayla icralığım.. Sanmiyorum gelmez bana ve benim gibilere.
Alanlar güle gule harcasın.
valla arkadaslar bende 1 nisandan beri beklıyorum bizim dayı 12 sinde basmurmus onaylanmıs yani hala devam verilmeye beklıcez yapacak bırsey yok

otto61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
33
28
13 gun oldu hala değerlendiriliyor.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
arkadaslar degerlendirme olumlu yazısı cıktıgı zaman olumlu oluyor degilmi atmden nasıl cekıyoruz bi yardımcı olurmusunuz ?
ceken varmı daha dogrusu ziraat atmden hesabımız yok ama

grkan

Üye
Yeni Üye
32
4
8
arkadaslar degerlendirme olumlu yazısı cıktıgı zaman olumlu oluyor degilmi atmden nasıl cekıyoruz bi yardımcı olurmusunuz ?
ceken varmı daha dogrusu ziraat atmden hesabımız yok ama
Abi banada olumlu yazdı ama nasıl yapıcaz acaba yarın gcer dedı hesabınzıa sanada ole yazdımı abı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Abi banada olumlu yazdı ama nasıl yapıcaz acaba yarın gcer dedı hesabınzıa sanada ole yazdımı abı
yok yazmadı hesap yok nereye gecıcek kı :) atmden kartıs ceken arkadaslar vardı burada onlar bı anlatsa neyapacagımızı :)

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
Bunlar milleti aşşağiliyor 10 milyonda 200 kişi aldi milleti enayi yerine koyyollar resmen dalga geçşyorlar sosyalyatdim kaymakamlik hepsi berbat ülkemizi çoknkötü günler bekliyorr yakinda yağmalama ve isyan çikacak bakinda görün bu böyle gitmez

poyrik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
40
28
Arkadaşlar halkbank kredi başvuru durumu sorgula ekranının linki var mı sizde

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,986
44,005
113
Tammm abı degerledırma olumlu yazdı kullanma talebını ılettım yarın hesabınıza gecıcektır ılk taksıt tarıhı 13-11-2020 yazdı bun kadar abi arkadasalr varsa bıle yardımcı olsun lutfen
hesabın varsa gecer ozaaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...