Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Zirvebet 30 FreeSpin 2.60 Betten Yatırımsız

kirpi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,118
1,095
113
YAPICAKLARINIZI TEK TEK ANLATIYORUM BENI DAVET EDEREK EKLEDILER BONUSU
KUZENIME DENEDIK ONADA VERDILER BOŞ YORUM YAPMAYIN EKLER EKLEMEZ BILEMEM AMA BENI DAVET ETTILER ARAYARAK BENDE KUZENE DENETTIRDIM BENIM YAPTIKLARIMI ONADA EKLEDILER

Siteye Üye Olun Üye Olduktan Sonra ( SMS AKTIF EDİN )

Sms aktif ettikten sonra bu link üzerinden SADECE FRESPINI SECEREK BONUS TALEP EDIN SAADDEEECCEEE FREESPIN sonra eklenmedi falan demeyin

SAKIN CANLI DESTEGE BAGLANIP BISEY SORMAYIN

30 SPIN GATE VEYA SWEET BONANAZA GECERLI 2.60 BETTEN EKLENECEK

SPIN KAZANCI 5 KAT CEVRIM MIN MAX 500TL CEKIM

BONUS 10 15 DK SONRA EKLENIYO AKTIF BONUSLARA GIRIP BAKARSINIZ

BAKIN GARANTI OLUR VERIRLER DEMIYORUM BOS YORUM YAPMAYIN
bu sitelerde bonus talep kısmı yok sadece discount talep yeri var başkan anlatımın yanlış bence

kirpi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,118
1,095
113
beyler canlıya baglanın onlar size linki veriyolar talep için ben talep ettim bakalım eklenicekmi

Vurguncu4141

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
513
226
43
bu sitelerde bonus talep kısmı yok sadece discount talep yeri var başkan anlatımın yanlış bence
Bonus talep linkini ayrı ekledim görmedin galiba kardeşim kaç kişi aldı bonusu sorun yok sen alamadıysan yapcak bisey yok

Vurguncu4141

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
513
226
43

Çekim yapanda oldu konudaki yorumları olursan benim anlatımımda yardımcı olma şeklinde bi yanlış yok tane tane üstüne başa basa anlattim

Kerpo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
82
47
18

talep yerini bulamayanlar için link

zaza37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
124
40
28
kazanç sağladık bakalım yarın cekıcem bi bakalım ödeyeceklermi

Ravaladana

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
132
34
28
talepte bulundum, bekliyorum. Eklenince yazacağım.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Arkadaşlar ben bu siteye üyeymişim zaten.. Üye isem kesin deneme almışımdır dedim hiç uğraşmadım. Pro larda yazıyor 150 tl sms doğrulama bonusu diye daha önce 200 tl yatırımı olanlaraymış. Bende 200 yatırdım kaybettim fakat bonusta şansım yaver gitti 500 çektim bilginize.

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
237
87
28
Dede sagolsun cevrimi tamamladım bakiye 700 bakalım ödücekler mi 500 payfix talep verdim ödemenizi gerceklestiremiyoruz dedi canlı destek ise yarım saatir kontrol ediyoruz deyip duruyor pek ödüceklerine dahil umudum kalmadı ama bekliyoruz bakalım

Son düzenleme:

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
995
638
93

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
237
87
28
Canlı destek biraz bekletsede sonunda 500 TL sabitleyip cekimi actı payfix ile cekim verdim aninda geldi

Son düzenleme: