Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zirvedeki Yalnızlığım

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Nasil fakir ya aylik 70k gelirim var kamu avukatiyim ayrica bilirkisiyim orta halliyim rus kokenliyim genel kulturum cok yuksek hepinizden yakisikliyim kiskanmayin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Sen niye bu kadar sinirlisin bu posta yaaa yazdiklarimdan hicbir ozelligi kendinde bulamadin de mi hem fakir hem tipsiz hem de kultursuzsun ahahahha
Benim tipilme ilgili bi takintim yokki zirvede yanliz deilim orta halli kalabaligim ama beyenirsenizin yanlis olup begenirsenizin dogru oldugunu biliyorum 🙃😉

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Benim tipilme ilgili bi takintim yokki zirvede yanliz deilim orta halli kalabaligim ama beyenirsenizin yanlis olup begenirsenizin dogru oldugunu biliyorum 🙃😉
Onu dalga gecmek icin yazdim fakat senin butun yazilarin yanlis yokki degil yok ki mesela surekli hata yapiyorsun

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Hasdir lan ordan bilirkisi deneme bonusumu kovalar lale kaybol surdan.seni gt ede ede bi hal oldum ama sen gt olmakdan bikmadin.rahatsizsin sen egleniyorum seninle 🤪🤪
Ne oldu yusuf yusuf oldun ? Hic tanimadigin birine saldirmak senin gercek hayattaki ezikligini gosterir maalesef

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Bence hata bizde bunu ciddiye alıp burada konusuna yorum yapıyoruz.