Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zor Zamanlar Geciriyorum.Allah düsmanimin basina vermesin

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Geçen hafta persembe günü acile kaldırıldim sol kolumda 2 gündür uyusma vardi norolojiye randevu almistim hatta o sabah bi kalktim tv karsisindayim,bildiginiz kalbim gobegimde atiyor bi lavaboya gitttim elimi yuzumu yikamaya,lavabodan bi ciktim kendimden gectim yanimda ailem bagiriyor sesler yari yariya kesildi hemen acile kaldirdilar tetkikler ekgler beyin nmrlari kan tahlilleri vs vs Allah a sukur hepsi temiz cikti.B12 cok dusukmus kolesterol cok yuksekmis eve gonderdiler tabi bende hep korku bi stres...Neyse bu hafta pazartesi gunu sabah kalktim yine fenayim nefes zor aliyorum bu seferde daha detayli tarama yapan bi kalp merkezine gittim.Orda efor testi vs hortel cihazi baglandi.Neyse doktorla konusuyorum ayni yere 3 sene oncesinde gitmistim oraya kalpte delik olabilecegi suphesi yazilmis bana o zaman oyle bir sey denmedi tabi ben bunu duydum hayatim karardi ulan diyorum ne olacak yarin kalp mr i cekil ona gore inceleyelim.Tabi gun icinde carpintilar devam ediyo neyse ertesi gun 1.30 saat kipirdamadan kalp mr i cekildkk kalpte delik cikmadi fakat ritim bozuklugu varmis bir de onceden agir grip vs gecirdiysem kalp kapakciklarinda biraz buyume varmis.Uyku 0 a indi geceleri carpintidan vs uyuyamiyorum.Dun aksamda kafamin sol arka kisminda yaklasik 30 saniye suren felaket bi karincalanma tabi haliyle kalp gum gum orda da bi yanma hissi...Hemen acile gittim kan aldilar ekg filan cekildik yok yine temiz.Birkac yere daha gittim panik atak diyen oldu.Temiz hava vs biraz iyi geliyor stresten vs uzak biriyimdir de hastanenin yolunu bilmezdim saglik ocagina bile en son 10 sene once rapor almaya gitmistim o derece... Harbi yasam modum dustu pert bi haldeyim panik atak mi olduk nolduk anlamadim.Allah dusmanimin basina vermesin cok kotu

Son düzenleme:

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
728
113
Bendede var panik atak dediler süre psikologlara gittim ilaç falan derken geçti gibi

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
çok geçmiş olsun umarım yakın zamanda düzelir

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Geçmiş olsun Hacı takma kafana fazla banada kanser olabilirsin demişlerdi bı daha uğramadım hastaneye tetkik falanda yaptırmadım ilaç falanda kullanmıyorum taş gibiyim maşallah sağlam adamı hasta eder onlar hiçte takmadım kafama 2-3 sene oldu hala bişey olmadı

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Geçmiş olsun Hacı takma kafana fazla banada kanser olabilirsin demişlerdi bı daha uğramadım hastaneye tetkik falanda yaptırmadım ilaç falanda kullanmıyorum taş gibiyim maşallah sağlam adamı hasta eder onlar hiçte takmadım kafama 2-3 sene oldu hala bişey olmadı
Eyvallah dostum sende de umarim bisey yoktur

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
sıkıntı yapma dostum aynı sorunu 7 aydır yaşıyorum, kollarda bacaklarda uyuşma boynumu bile çeviremiyordum fıtık zannedip doktora gittim b12 düşük çıktı takviye olarak d vitaminide ekledi, kullanmaya başladım 15 gün içinde kalp çarpıntısı nefes darlığı olmaya başladı b vitamininin böyle yan etkileri oluyormuş, tekrar gittim röntgen tomografi emar derken herkes bişeyin yok dedi ağrı kesici yazdı, yaklaşık 2 ay sağım solum uyuşarak tutularak gezdim tam düzelmeye başladı bu sefer ilaçlar midemi katletmiş endoskopi oldum, şimdi uyuşmalarım kalp çarpıntıları yolda sendelemelerim geçti gibi mideyide düzelttik mi eski halimize dönecez, ama stres yapma b vitamini etkileri zamanla düzeliyor kafandaki karıncalanma sebebi de vitamin direkt sinirlerle alakalı olduğu için, bende uyuşma ve şişlik gibi hissediyordum 20,25 güne geçti, yeşil ağırlıklı bi beslenme ve badem fındık kuru üzüm gibi şeyleri gün içinde ufakta olsa yemeyi dene

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
sıkıntı yapma dostum aynı sorunu 7 aydır yaşıyorum, kollarda bacaklarda uyuşma boynumu bile çeviremiyordum fıtık zannedip doktora gittim b12 düşük çıktı takviye olarak d vitaminide ekledi, kullanmaya başladım 15 gün içinde kalp çarpıntısı nefes darlığı olmaya başladı b vitamininin böyle yan etkileri oluyormuş, tekrar gittim röntgen tomografi emar derken herkes bişeyin yok dedi ağrı kesici yazdı, yaklaşık 2 ay sağım solum uyuşarak tutularak gezdim tam düzelmeye başladı bu sefer ilaçlar midemi katletmiş endoskopi oldum, şimdi uyuşmalarım kalp çarpıntıları yolda sendelemelerim geçti gibi mideyide düzelttik mi eski halimize dönecez, ama stres yapma b vitamini etkileri zamanla düzeliyor kafandaki karıncalanma sebebi de vitamin direkt sinirlerle alakalı olduğu için, bende uyuşma ve şişlik gibi hissediyordum 20,25 güne geçti, yeşil ağırlıklı bi beslenme ve badem fındık kuru üzüm gibi şeyleri gün içinde ufakta olsa yemeyi dene
Bende karincalanma bayadir vardi b12 igne vuruluyorum her gun ilk kutu bitti simdi de haftada 1 vurulcam oda bitince omur boyu ayda 1 Gun boyuda carpinti vs oluyor saneloc kalp ilaci kullaniyorum o biraz yatistiriyor sanki arada kalpte teklemede oluyor sanirim hissediyorum valla Allah acil sifa versin sizede ins toparlicaz ama cok zor bir surec

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Hacı çok geçmiş olsun en büyük zenginlik sağlık diye boşuna demiyorlar moralini yüksek tut her daim Allah şifa versin

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
Bu şikayetleri olan arkadaşlar sigara kullanıyor musunuz

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Allah acil şifalar versin sağlık herşeyden önemli.inşallah eskisinden daha sağlıklı olursun

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
bende emniyete gidicem bu hafta aradılar gel diyorlar ama memlekete gitmek için bilet parası bulanıyorum bu nasıl iş ak ya. biraz para denkleştirdim inş haftaya kadar tamamlarım parayı. ulan yine sövesim geldi devlete, ne duruma soktu beni