Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zor Zamanlar Geciriyorum.Allah düsmanimin basina vermesin

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Geçmiş olsun kardeşim Allah yardımcın olsun

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Geçen hafta persembe günü acile kaldırıldim sol kolumda 2 gündür uyusma vardi norolojiye randevu almistim hatta o sabah bi kalktim tv karsisindayim,bildiginiz kalbim gobegimde atiyor bi lavaboya gitttim elimi yuzumu yikamaya,lavabodan bi ciktim kendimden gectim yanimda ailem bagiriyor sesler yari yariya kesildi hemen acile kaldirdilar tetkikler ekgler beyin nmrlari kan tahlilleri vs vs Allah a sukur hepsi temiz cikti.B12 cok dusukmus kolesterol cok yuksekmis eve gonderdiler tabi bende hep korku bi stres...Neyse bu hafta pazartesi gunu sabah kalktim yine fenayim nefes zor aliyorum bu seferde daha detayli tarama yapan bi kalp merkezine gittim.Orda efor testi vs hortel cihazi baglandi.Neyse doktorla konusuyorum ayni yere 3 sene oncesinde gitmistim oraya kalpte delik olabilecegi suphesi yazilmis bana o zaman oyle bir sey denmedi tabi ben bunu duydum hayatim karardi ulan diyorum ne olacak yarin kalp mr i cekil ona gore inceleyelim.Tabi gun icinde carpintilar devam ediyo neyse ertesi gun 1.30 saat kipirdamadan kalp mr i cekildkk kalpte delik cikmadi fakat ritim bozuklugu varmis bir de onceden agir grip vs gecirdiysem kalp kapakciklarinda biraz buyume varmis.Uyku 0 a indi geceleri carpintidan vs uyuyamiyorum.Dun aksamda kafamin sol arka kisminda yaklasik 30 saniye suren felaket bi karincalanma tabi haliyle kalp gum gum orda da bi yanma hissi...Hemen acile gittim kan aldilar ekg filan cekildik yok yine temiz.Birkac yere daha gittim panik atak diyen oldu.Temiz hava vs biraz iyi geliyor stresten vs uzak biriyimdir de hastanenin yolunu bilmezdim saglik ocagina bile en son 10 sene once rapor almaya gitmistim o derece... Harbi yasam modum dustu pert bi haldeyim panik atak mi olduk nolduk anlamadim.Allah dusmanimin basina vermesin cok kotu
psikoloğa değil psikiyatrist e git. Benim annem yaklaşık 20 sene böyle hastalerde gezdirdik dolaştırdık sonra psikiyatr bi cipralex yazdı maşallah hiç birşeyi kalmadı

Muco123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
506
67
28
Geçmiş olsun kardeşim, Allah şifa versin.
Moralini yüksek tut, kendini bırakırsan her şey kötüye gidebiliyo, inanıyo ve dua ediyorum ki en kısa sürede eski sağlıklı günlerine döneceksin..

Sevgiler,

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
e
Geçmiş olsun kardeşim, Allah şifa versin.
Moralini yüksek tut, kendini bırakırsan her şey kötüye gidebiliyo, inanıyo ve dua ediyorum ki en kısa sürede eski sağlıklı günlerine döneceksin..

Sevgiler,
eyvallah ustam Allah razi olsun