Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazyboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
666
151
43
Bütün bilgileri girdim güvenlik kodunu kabul etmiyor.20 kez girdim yine etmedi.Ayeica daha önceki başvuru takibine baktım kart başvurusu görünüyor.Halbuki eminim.Eba da ellerinde patladı.Boyle sistemin.....
Kanka hanenin aylık gelirine 0 yazıyordum bende güvenlik kodunu kabul etmiyordu. Hanenin aylık gelirine 1000 tl yazınca kabul etti.

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
arkadaslar musteri temsilcisini aradm belli bir kota varms yani herkese verilmicekmis

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Gördüm çektim paylaştım arkadaslarScreenshot_2020-04-08-19-46-56-954.jpg

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Yayınlayan gazete ve herkese verilecek diyen TV iktidar organının yayın kanalları olduğu için açıkçası çok samimi gelmiyor umarım hayal kırıklığı yaşayan çok fazla kimse olmaz 3,7 milyon kişinin başvurduğu ve üzerinden 8 gün geçen bir başvuru ile ilgili çıksın bir banka müdürü desin bunlar bunlar alicak bunlar alamicak 1 aydır evde herkes burnundan soluyor bakalım hayırlısı..

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Yayınlayan gazete ve herkese verilecek diyen TV iktidar organının yayın kanalları olduğu için açıkçası çok samimi gelmiyor umarım hayal kırıklığı yaşayan çok fazla kimse olmaz 3,7 milyon kişinin başvurduğu ve üzerinden 8 gün geçen bir başvuru ile ilgili çıksın bir banka müdürü desin bunlar bunlar alicak bunlar alamicak 1 aydır evde herkes burnundan soluyor bakalım hayırlısı..
kara listede olanlara vermeyecekler bence devlet ne kadar ben kefilim desede ona bir statü uygularlar icra takibinde veya avukatlık vs olanlara zor.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Bunların para verecegi yok 1 nisandan beri basvuru sonucunu beklıyoruz hicra yok kkb 1000 acıkda kredi kredi kartı borcu da yok şimdiye kadar binkere olumlu yada olumsuz yazmaları gerekıyor bu milleti iyicene dalga gecılmeye basladı lafım en tepedekine degil onun altında kilerine aslında kaymakamlıktakı calısan memurlar bile kendini bir bok zannetmekte insanlarla afralı tafralı konusmlar yok televizyonda her duydugunuz olurmu gibisinden cevaplar ulan televizyonda konusan adam Cumhurbaskanı sıradan adamın dedikleri için gelip istekde bulunmuyoruz ki birde lafları sunlar insanlar can derdinde siz para pesindesiniz gibi kelimeler ulan ne insanlar var yaaa bu ulkenın içindeki hainler hiç birzaman bitmez arkadas benim askerime silah sıkan teröristle kaymakamlıktaki yardıma muhtac olan ınsanlara soylenen bu lafı soyluyen memurda aynıdır Aga kımse k.bakmasın

keane53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
83
28
Ben bu devletten her şeyi beklerim bu konuda. Bakın görün ihtiyacı olanlar alamayacak. Olmayanlar alacak.
Ha şu var seçim zamanı da bu millet eğer adalet olmazsa bunu sandık da gösterecek.
Çünkü devlet ve bankaların ortak kampanyası. Devlet çıkarı olmayan bir iş yapmaz. Biz kuklayız sadece. Hadi eyvallah

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Yüzde 50 çıkar gene mk . Şu olayda bari yüz güldürürler umarım

lanas1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
269
385
63
Arkadaslar suan bankada tanidigi olan varsa ufak miktarlara kredileri onayliyorlar 500 lira gibi ufak bir paraya yaptirdim arkadasima sizde arastirin beklemeyin boyle

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Arkadaslar suan bankada tanidigi olan varsa ufak miktarlara kredileri onayliyorlar 500 lira gibi ufak bir paraya yaptirdim arkadasima sizde arastirin beklemeyin boyle
Dedigin dogru degildir de dogrusa bu hak yemektir serefszliktir ayrica suctur bide bunu burda acikliyosun ..binlerce kisi beklio bunu

lanas1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
269
385
63
10 bin lira ihtiyac kredisi 6 ay sonra odemeli daha dün aldirdim arkadasima diyorum ki bankada calisan iyi rütbede bir tanidiginiz varsa bu islem cok kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...