Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
krediyi alan devleti savunuyor
krediyi alamayan devlete sövüyor
devlet yanlısı olup kredi alan devleti övüyor
devlet yanlısı olup kredi alamayan devlete sallamaya başlıyor
devlet karşıtı olup kredi alan verecek tabi işi ne diyor
devlet karşıtı olup kredi alamayan bunlar hangi işi doğru düzgün yaptı ki diyor
Sonuç olarak hiç bir zaman hiç bir şekilde insanoğlunu memnun edemezsin..
devlet ile hükümet farklı şeyler..kredi almadım hükümeti terör konusu dışında zerre desteklemem..krediyi alsamda hükümeti terör dışında zerre desteklemem.. neden mi?
Ethem sancak arap aşığı türk düşmanı, mehmet cengiz türk milletinin a..koycaz diyen iş adamı..Fatih tezcan eski fetöcü yeni reisci..her fırsatta atatürke hakaret eden mekkeli müşrik..Daha binlerce yandaş işadamı..fakir halk..Türk kelimesi geçen bir ülkede türk milliyteçlğini ayaklar altına alıyorum diyen cumhurbaşkanı, andımızı tc ibaresini yasaklayan bir hükümet...Bunları gördükten sonra bir gram su vermem bunlara..Bizim eleştrmz devlete değil eleştrmz liyakatsız hükümete..Bunlar farklı şeyler karıştırmayn.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
devlet ile hükümet farklı şeyler..kredi almadım hükümeti terör konusu dışında zerre desteklemem..krediyi alsamda hükümeti terör dışında zerre desteklemem.. neden mi?
Ethem sancak arap aşığı türk düşmanı, mehmet cengiz türk milletinin a..koycaz diyen iş adamı..Fatih tezcan eski fetöcü yeni reisci..her fırsatta atatürke hakaret eden mekkeli müşrik..Daha binlerce yandaş işadamı..fakir halk..Türk kelimesi geçen bir ülkede türk milliyteçlğini ayaklar altına alıyorum diyen cumhurbaşkanı, andımızı tc ibaresini yasaklayan bir hükümet...Bunları gördükten sonra bir gram su vermem bunlara..Bizim eleştrmz devlete değil eleştrmz liyakatsız hükümete..Bunlar farklı şeyler karıştırmayn.
knka bi sen eksiktin

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
karşiliklı cevap vermeyelin herkezin düşuncesi kendine. birbirini sevmeyenlerde engellesin gitsin birbirini burda. sosyal mesafe kuralina sosyal platformlardada uyalim

samanalevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
878
182
43
Devlete zor geliyor vatandaşına vermek. Almaya gelince iştahlı, anında,, vatandaşına vermeye gelince eli titriyor, terliyor, versek mi vermesek mi, hepsine mi versek çeyreğine versek diye krizler geçiriyor.. Olayın özü bu..

Birileri de kendilerinin olmayan bu devlet için milliyetçi oluyor:)

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
https://imgyukle.com/i/QNJoB8

kanal D de haberde temel destek kredisinden bahsedilmedi butun konulardan bahsettiler bi ondan bahsetmediler
Kim ipler garibanı aq sende şimdi ayıp ettin ALBAYRAK ÇIKTI NEDEDI 5 GÜN ÖNCE HAFTA SONUNA KADAR KREDILER ODENECEK DEDI 3.7 MILYON 250BIN ODENMEDI BUNUN KONUSUNU ACTIMI YOK YA BEN YALANCIYIM YADA MALIYE BAKANI AMA BENIMDIR CUNKU BEN ASKERI UCRETLIYIM YALANCIYIM...!

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Allah devletimizden razi olsun .cocuklarina cok güzel bakiyor. Ailemiz önemli degil zaten biz aç kalmışız nolacak sanki önemli olan siyasi cocuklari.
images.jpeg

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
ülkenin gazını aldılar.şansa alan aldı.
covid 19 dan belki kaybımız olcak ama
ama eskisi gibi insanları makarna kömür gibi kandıramıcaklar.secimlerde.

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
covid 19 da en guzel gecen ama 2000 dogumlu nesilin tiktok cekememesi oldu dünya gelenilinde en sevindigim covid 19 u gecirdigimiz zamanda tiktokcular dan kurtulmamiz
artik teyze nenelerde akıma kapıldı tiktok cekiyor sosyal medya tv lerde cıkıyordu.
twitter sa bile tiktok yasaklansın diye gundem oluyordu. tiktok dan cıktık ya kredi gelmese de olur. dünya 2000 dogumlu sonrası olanların kafasını yaşamaya başlamıştı.
şimdi bilim doktor konusuluyor en azından eski hayatın degeri anlasıldı.

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
Sana tek söz HANGI ULKEDE VATANDASTAN PARA TOPLANDIGI VAR VE BU INSANLAR ICRALIK INSANLAR PARA BEKLIYOR VE BIR KREDI DESTEGI VERIYOR DEVLET BANKALARI DURUMU KÖTÜ OLANLARA CIKMIYORDA IYI OLANLARA VERIYORSUN DEVLET DEVLETSE HALKINA BAKACAK ASKARI UCRET CALISAN COGU ICRALIK OLANLAR VERGILERI SON KURUSUNA KADAR ODENEN INSANLAR BUNLARA DEVLET SAHIP CIKIP KREDIYIDE VEREMIYORSA BÖYLE DEVLETE YAZIKLAR OLSUN
Budur

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
Sana tek söz HANGI ULKEDE VATANDASTAN PARA TOPLANDIGI VAR VE BU INSANLAR ICRALIK INSANLAR PARA BEKLIYOR VE BIR KREDI DESTEGI VERIYOR DEVLET BANKALARI DURUMU KÖTÜ OLANLARA CIKMIYORDA IYI OLANLARA VERIYORSUN DEVLET DEVLETSE HALKINA BAKACAK ASKARI UCRET CALISAN COGU ICRALIK OLANLAR VERGILERI SON KURUSUNA KADAR ODENEN INSANLAR BUNLARA DEVLET SAHIP CIKIP KREDIYIDE VEREMIYORSA BÖYLE DEVLETE YAZIKLAR OLSUN

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
artık yeni dünya düzenin de yerimizi almamız lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
Ben halk ve vakıfa yapmıştım zirratan hesabım olmadığı için başvuru kabul edilmiyırdu sisteme tel no kayıtlı değidir diye ama şimdi tekrar denedim onbaşvuru kabul edildi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
şu 1 2 saatte kredisi onaylanan varmı ? arkadaslar

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Ya hiç vermeseydi devlet bu krediyi o zaman hic lafi bile olmayacaktı adamlar kampanya yapmış herkese verecek bekleyin sabırlı olun sevgilerle
Devletimiz ve milletimiz varolsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...