Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Ben halkbankasindan vurdum hala değerlendiriliyor beklemek çok kötü herkes umut bağladı buraya red vereceklersede versinler herkes işine baksın ayriyeten hangi parti olursa olsun kim olursa olsun şuan bu durumda devlet herkese el uzatmak zorunda bence sabah okudum fransa 100 milyar euro daha ek bütçe ayırmış bu durumlar için

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Abi hersey çok karışık Almanya her aileye 5 bin € geri almadan verdi bizde faizli kredi için yaptıklarına bak ya seçimde gerekeni yapma vakti bu

keane53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
83
28
Agalar gene size bildirim geldi. Ne bi avukatlıl dosyam var ne hacizlik bir durum. Vakıf ve ziraat den gelen giden birsey yok

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Dostum sen söylenenleri dinlemedin galiba . Icralık durumu olan hariç herkese verilecek kredi puan vs önemli değil dedi bakan .
O zaman tam bir rezalet. İcralık olunca corona bulaşmıyor ya da etkilemiyor galiba. Bi cacık olmaz bunlardan

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,028
1,005
113
arkadaşlar vodafone ile icralığım etkiler mi

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
Eyyy memleketimin guzel insanları ,arkadaşlar kime ne olacağına dair kimsenin bir bilgisi yok herkes bol keseden arıyor şuan,inanmayın ve umut tacirliği de yapmayın sakın umudu var milletin şuan sadece ona da dokunmayın,kimse de red yada onay sms almadığı sürece inanmayın kimseye.devlet vermek ister ama imkanlar dahilinde şimdiye kadar iyi yada kötü yönetildi ,arkadaşlar gibisin şakası yok dünya panikte siz sanıyor musunuz ki kimse korkmuyor,şuan kimse belli etmiyor dünya sınırları değişecek yönetimler ,sabredin ekinizdekini iti kullanmaya çalışın ,sadece bunu yapın millet olarak..

Vesselam1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
46
28
İnce eleyip sık dokurlar her önüne gelen alamaz dostlar çünkü verilecek kredinin geri ödenmemesi durumunda %85 i hazine fonundan aktarılacakmış teminat olarak hazine gösterilmiş

Vesselam1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
46
28
İnce eleyip sık dokurlar her önüne gelen alamaz dostlar çünkü verilecek kredinin geri ödenmemesi durumunda %85 i hazine fonundan aktarılacakmış teminat olarak hazine gösterilmiş
Ayrıca ;

KİMLER YARARLANAMAYACAK?

Açık takip kaydı bulunan, açık karşılıksız çeki olan, açık protestolu senedi bulunanlar hanehalkı/eşlerden biri kredi kullanmışsa diğeri kullanmayacak. Hazine destekli Kredi Garanti Fonu kefaletli kredi eşit taksitlerle ödenecek.

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Bana burda bu hükümeti kimse övmeye kalkmasın muhalefetinden anamuhalefetine kadar hepsi aynı. Başa geçince kimse vatandaşa bakmıyor bile
Herşey o koltuğa kurulana kadar. Yardım yapacak para olmayınca Kredi dediler :) başvurduk. Ayın 20 sini bekliyorlar belli ki iptal edecekler bol bol. Korona bitti kredi bitti

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Hani bugün ödeniyordu bakan öyle dedi kimsede çıt yok sesleri çıkmıyor bakan bile yalan konuşuyorsa bu millet kime neye güvenecek

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
benim basburuda dusme olmamis 10k yaptim 10k duruyor bana vermeyecekler herhalde

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
10 binden 3 bin TL ye düşürmüşler.
basvuruyu. en az 5000 bin dediler. sözde

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Bugünde yalan oldu sanırım yazın ortasında açıklama yapılacak virüs bitti krediler iptal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...