Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Cimere yazmaktan baska care yok
Sonuç hep hüsran
Bu zor zamanda yanımızda olmayan devlet büyüklerimiz şu saatten sonra olmasa da olur zaten devletimizin büyüklüğünü biz biliyoruz da kafadaki dangalaklar bu gücün farkında değiller
Allah yar ve yardımcımız olsun saygılarla CCC

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Vakıf ve halktan talep verdim hesabı olmayanlar nasıl alacak acaba bankaya gelmeden hesaplara yatacak deniyor olmayan ne yapacak şimdi.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Ben 5 bine başvurdum 3 bine düşürdüler bugün az önce baktım tekrar 5 bine çıkardılar ne yapmaya çalışıyolar acaba :)

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Beyler benm kerdi 10k dan 5k düstü 5k 3k düstü simdi tekrar 5k cıktı yine ümitlendim hadi hayırlısı

Teofilo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
17
18
Eyyy memleketimin guzel insanları ,arkadaşlar kime ne olacağına dair kimsenin bir bilgisi yok herkes bol keseden arıyor şuan,inanmayın ve umut tacirliği de yapmayın sakın umudu var milletin şuan sadece ona da dokunmayın,kimse de red yada onay sms almadığı sürece inanmayın kimseye.devlet vermek ister ama imkanlar dahilinde şimdiye kadar iyi yada kötü yönetildi ,arkadaşlar gibisin şakası yok dünya panikte siz sanıyor musunuz ki kimse korkmuyor,şuan kimse belli etmiyor dünya sınırları değişecek yönetimler ,sabredin ekinizdekini iti kullanmaya çalışın ,sadece bunu yapın millet olarak..
Al bi tane daha tamam yaparız abicim .. devlet yapmasın ama

Teofilo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
17
18
Benim başvuruda önce 10.bindi sonra 5bine indi sonra bi baktım 2milyar dolar olmuş allah allah

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
Benimde 3000 di 10000 cıktı şaka gibi resmen dalga geçiyolar yeter verecekseniz verin veya redesin oylarda zamanı gelince düşünürüz nereye atacağımızı su zor günde bari milletin beklediği bu parayı çok görmeyin yawwww

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Bana kapıya kadar getirdiler sagolsunlar.Yanlislikla yaşımı 75 olarak yazmışım:cool::cool::cool:

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
haydaa şaka gibi başvuru 10du 1 saat önce 5e indirmişlerdi şimdi yine 10a çıkarmışlar napıyo abi bunlar kasada ne kadar var ne kadar verek diye hesaplıyolar mı durmadan

sadsad99

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
74
7
8
Ziraat 1 nisan da basvurdum reddedildi mesaji geldi 3.4 gun evvel bu aksam baktim degerlendiriliyor yazmakta ne is anlamadim

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Şu zamanda milleti o kadar çok ihtiyacı varken hiç bir şeye bakılmaksızın verilmesi lazım. Almanya geri ödemesiz vermiş bizimkiler geri ödemeli vermiyor halkımıza. İnşallah ihtiyacı olanlara çıkar. Benim tahminim takipte olana icralık olana vermeyecekler.

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Kardeşim sms gelir onaylanırsa kredin hesap otomatik açılır zaten çıkarsa bankadan şubeden veya kartsız atm den çekersin merak etme çıksın yeterki
Ne biliyim kardeşim hesabı olanlar mi aliyor diye yandığım bir kaç kişi var onlar aldı 15 dk önce bir arkadaşım daha aldı onların hesapları vardi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...