Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
hafta içi halledeceklerdi her şeyi olumlu veya olumsuz. bizim neyi yaptıgımız bırsey nerede duzgun olmuskı. bu olsun gerı odemelı bıle vermıyorlar ınanlara. bende basvurdum basvurmadım degıl kredıye oyle asırı sekılde lazım degıl bekarım sonucta bakmakta yukumlu oldugum kımsede yok. sene basında ısten ayrılmıstım ıssızlık maası alıyorum cıkısımıda almıstım. borclarım vardı kapattım bıraz ddaha ıdare ederım sonrasına bakacam ıste şu illetten kurtulsak bır. takıpte olan ıcralık olan ıhtıyacı olmasa basvurmazkı onlarada verılmesı lazım dıye dusunuyorum hatta oncelık onlar olmalı kredı notu duzgun olan zaten her yerden alabılıyor.
ZATEN BITIKLER BU KREDIYE BASVURUYOR VE DEVLETDE BUNU BILIYOR ... 1 HFTAYA NETLESIR HERSEY

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
hafta içi halledeceklerdi her şeyi olumlu veya olumsuz. bizim neyi yaptıgımız bırsey nerede duzgun olmuskı. bu olsun gerı odemelı bıle vermıyorlar ınanlara. bende basvurdum basvurmadım degıl kredıye oyle asırı sekılde lazım degıl bekarım sonucta bakmakta yukumlu oldugum kımsede yok. sene basında ısten ayrılmıstım ıssızlık maası alıyorum cıkısımıda almıstım. borclarım vardı kapattım bıraz ddaha ıdare ederım sonrasına bakacam ıste şu illetten kurtulsak bır. takıpte olan ıcralık olan ıhtıyacı olmasa basvurmazkı onlarada verılmesı lazım dıye dusunuyorum hatta oncelık onlar olmalı kredı notu duzgun olan zaten her yerden alabılıyor.
ZATEN BITIKLER BU KREDIYE BASVURUYOR VE DEVLETDE BUNU BILIYOR ... 1 HFTAYA NETLESIR HERSEY

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,429
3,985
113
Bence bu saatten sonra pek fazla kişi alamaz.Alan aldı.Zaten söylediler değil mi? Cuma gününe kadar dendi değil mi? Ha ne olur bu saatten sonra, yüzde 99 red cevabı göndermeye başlarlar.zaten bir kota da vardı.Hesabi olan, maaş alan ya da daha önce kredi çekip ödemesini muntazam yapan kişilere öncelik tanimislardir.Yani artık beklentiye girmek gereksiz.Hersey de olduğu gibi yine bir uygulamanin içine edilip kimin ne yaptığı, kimin ne b... yediği, kimin cebine para girdiği belli olmayan bir ortaoyununun daha sonuna geldik.Hayirli traslar...

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
Bencede alan aldı kalanlar red yiyecek. Bende dahilşm bu red yiyeceklere. 1 nisanda başvurdum hala gelecek cevap die bekliyorum. Ben umudu kestim çünkü benden sonra başvuranlara bile çıktı. Dediğim gibi alanlar aldı sonra alamayanlar hayıflansa da bakın diyecekler verdik

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Yeminle 1 kurus gelir yok 1seneyi aşkın işsizim bu krediye cok ama cok ihtiyacm var icra falan hic bisey yok ama hala biseyin aciklendigi yok bakalm beklemeye devam cikmadik candan umit kesilmez

crazyboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
666
151
43
Bence bu saatten sonra pek fazla kişi alamaz.Alan aldı.Zaten söylediler değil mi? Cuma gününe kadar dendi değil mi? Ha ne olur bu saatten sonra, yüzde 99 red cevabı göndermeye başlarlar.zaten bir kota da vardı.Hesabi olan, maaş alan ya da daha önce kredi çekip ödemesini muntazam yapan kişilere öncelik tanimislardir.Yani artık beklentiye girmek gereksiz.Hersey de olduğu gibi yine bir uygulamanin içine edilip kimin ne yaptığı, kimin ne b... yediği, kimin cebine para girdiği belli olmayan bir ortaoyununun daha sonuna geldik.Hayirli traslar...
Hane geliri 5 bin altında olan %90 alacak kardeşim. Ben de akp destekçisi değilim ama yanlış bilgi vermeye gerek yok.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,866
63,864
113
Arkadaşlar Siyasete Girmiyoruz

İYİ FORUMLAR.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Hane geliri 5 bin altında olan %90 alacak kardeşim. Ben de akp destekçisi değilim ama yanlış bilgi vermeye gerek yok.
olaya ynlıs bakıorsunuz , devlet zaten zor durumdakılere yardım edecektı . ne dedıler kredı verelım gerı aldıgımızı alırız alamadıgımızıda biz oderiz.kısacası herkes cakallık derdınde ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...