Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
Aynen daha 250 bin kişiye vermişler böyle yavaş ilerlerse 2 hafta sürer en az
Bugün canlı yayın yaptı sayın bakanımız albayrak ahaberde be adam sözünde durmadığı sözü yani hafta sonuna herkeze isteneceğini sözü verdiğinin lafı olmadı konilerden söz etti ADAM olsa fix tv canlı yayına çık verdiğimiz sözü tutamadık de yiyosa fox tv fatih portakala çıksın dalga geçmesin milletle

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Matematiksel girelim konuya 3 günde 250 bin ise 6 günde 500 bin yapar yani eger böyle devam ederse 50 günü geçiyo arladaslar bosverin isinize bakin nerde bizde sans kandiriyorlar insanlari sureci uzun tuyorlar bunu biperek yapiyorlar soyle dusunun ulkede binlerce memur binlerce emekli yani kisacası milyonlarca kisi devletten her ay belli bir miktar para alıyor yani herseye gucu yeten devlet bir anda butun herkesin parasini yatiran devlet bize gelince sıkıntı yaşiyor neymis efemdim 4 milyon kisiymis yahu bunlar bahane ayın 1'de basvurdum bugun ayın 8 gün boyunca niye degerlendirmediler sacma salak seyler iste bize su anda lazim para 1 ay sonra herkes bulur parayi beklemeyin bosaa

Usen67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
10
8
mert kardesim gidermisn surdan sacma sapan konusup insanin asabini bozma
Sen git milletle dalga geçiliyor herkezin bu krediden beklentisi var başka ülkeler geri ödemesiz verdi bitti biz geri ödemeli ödemiyor ve üstüne dalga geçiliyor veriyimmi vermiyeyimmi aş sanki bedava verecek gibi ayıp be BUNUN ZAMANI GELIN CE OYUDA VAR BU DALGA GECTIGIN INSANLAR OZAMAN DALGA GECECEK VERELIMMI VERMIYELIMMI DIYE

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Başvurusu Vakıfbank'tan olan arkadaşlar onaylanan bilgi versin beni bugün Vakıfbank aradi krediniz onaylanmıştır diye mobil bankaciliktan çekim diye sesli yanıt sistemleri öyle dedi girdim mobile krediyi çekmek için hala basvurnuz sonuclanmamistir diye yaziyo müşteri hizmetlerini aradım mesaj gelmemis daha size değerlendiriliyor diyo Allah için başına böyle bişey gelen varsa bilgi versin Vakıfbank'tan arıyorlar olumlu diyolar müşteri hizmetleri mesaj gelmesi lazım diyo bilen arkadaşlar bu durumu cevap yazsın bana delirtti beni yaptıkları boş muhabbet

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Normalde basvursanız hayatta kredi alamazsınız devlet ne güzel olanak sağlamış bide eleştiriyorsunuz??
1 yipdir isim yok 2 ayin kirasi odenecek faturalarm var ama develet ihtiyaci olana degil ihtiyaci olmayana veriyor bu krediyi sen hala allah razi olsun devletimizdrn diyosn resmen evime ekmek alamayacak durumdaym kac gundur bekletiyorlar insanlari yazıklar olsun

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Normalde basvursanız hayatta kredi alamazsınız devlet ne güzel olanak sağlamış bide eleştiriyorsunuz??
sen bu kafayla devam et..Devlet zaten bu zamnda geri ödemesiz yapması lazımdı..ama onlar ne yaptı türk milettn aa..koycaz diyen mehmet cengiz adlı iblisin şirket borçları sildi....ulan korona paketi açıklanıyor mütehattlk ile ilgli madde var ne alak demi..Yandaş ekkip çalşıyor işte..Normlde devletn kasasın dolu olması lazım verdiler yardımlar..Bizden aldığı 10 verğdi 3 idi..ee nerde bu paralar..Abi gözünüzü açın biraz yaa..Bıktım artık bu zihhiniyetten..Laf söyleme bak devletmz yardım ediyor..ula etmek zorunda etmek zorunda bu lütuf değil devletn görevi..Onuda beceremediler zaten.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
siyaseti twetterdan yapiñ. bilgilendirme konusu bu. alan almayan birbirini bilgilendiriyo ne guzel. siyaset katip konuyu kitletmeyin

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Sen git milletle dalga geçiliyor herkezin bu krediden beklentisi var başka ülkeler geri ödemesiz verdi bitti biz geri ödemeli ödemiyor ve üstüne dalga geçiliyor veriyimmi vermiyeyimmi aş sanki bedava verecek gibi ayıp be BUNUN ZAMANI GELIN CE OYUDA VAR BU DALGA GECTIGIN INSANLAR OZAMAN DALGA GECECEK VERELIMMI VERMIYELIMMI DIYE
Hangi ülke. Bedava para vermiş sacma sapan konusmayın ekonomiden anlayan adam bilir devlet kimseye bedava para vermez enflasyon yükselir. Devlet bize ne güzel olanak sağlamış bekleyin herkes yararlanacak

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Hangi ülke. Bedava para vermiş sacma sapan konusmayın ekonomiden anlayan adam bilir devlet kimseye bedava para vermez enflasyon yükselir. Devlet bize ne güzel olanak sağlamış bekleyin herkes yararlanacak
Ölme eşşegim ölme ben o zaman açlıktan ölürüm heral de aq

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Admin sunu engelle artık küfür edicem şimdi millet bedava verdi alman da bedava verdi rus da bedava verdi a haberi izleme artık kafa yapar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Adam parayi kumarda yerse tabi para kalmaz.
Ya dostum bukadar bellı etme neyi tuttugunu bak ınsanların canları sıkkın bırı cıkar agır konusur kaldıramazsın sıkıntı buyurde buyur bılgı almak ıcın bakıyoruz buralara muhabbetını baska yerlerde yap guzel kardesım

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ya bugün Vakıfbank tan arandım krediniz olumlu sonuçlanmıştır diye mobilden çekim yapalirsiniz dedi girdim çek.ek için hala başvurunuz sonuclanmamis yaziyo müşteri hizmetlerini aradım size daha mesaj gelmemis sonuclanmamis diyo adamla dalga geçer gibi müşteri temsilcisine beni aradınız diyom ben sistemde goremiyom diyo arandiginizi yalan mı soyluyom kardeşim dedim umitlendim çıktı diye yine son anda boş muhabbet yaptılar

actuallycfo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
362
55
28
Başvurusu Vakıfbank'tan olan arkadaşlar onaylanan bilgi versin beni bugün Vakıfbank aradi krediniz onaylanmıştır diye mobil bankaciliktan çekim diye sesli yanıt sistemleri öyle dedi girdim mobile krediyi çekmek için hala basvurnuz sonuclanmamistir diye yaziyo müşteri hizmetlerini aradım mesaj gelmemis daha size değerlendiriliyor diyo Allah için başına böyle bişey gelen varsa bilgi versin Vakıfbank'tan arıyorlar olumlu diyolar müşteri hizmetleri mesaj gelmesi lazım diyo bilen arkadaşlar bu durumu cevap yazsın bana delirtti beni yaptıkları boş muhabbet
aynısı oldu kardeşim. Demek ki bir sıkıntı var sistemde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...