Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Vakıfbank Kredi Kararı

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Arkadaslar vakifbanka 1 nisanda kredi icin basvurmustum sonuclanmayinca tbmm kamu denetciligi kurumuna sikayet etmistim karar aciklanmis ama birsey anlamadim ,anlayanlar yazsin

Ekli dosyalar

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Arkadaslar vakifbanka 1 nisanda kredi icin basvurmustum sonuclanmayinca tbmm kamu denetciligi kurumuna sikayet etmistim karar aciklanmis ama birsey anlamadim ,anlayanlar yazsin
Bugün aynısı bana geldi kardeşim bende anlayamadım ne olduğunu bana 3 bin verdiler ben 5 yazmıştım onu şikayet ettim bana da aynı kagıt geldi eve ama ne olacagını nerden öğrenebiliriz hiç bilgim yok

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bende 2 Nisan da başvurdum vakifa bende bekliyorum sana gönderdikleri şu sadece bankaya tavsiyede bulunmuşlar hani senin durumunla ilgili sonuca bağlayın gibisinden

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Bugün aynısı bana geldi kardeşim bende anlayamadım ne olduğunu bana 3 bin verdiler ben 5 yazmıştım onu şikayet ettim bana da aynı kagıt geldi eve ama ne olacagını nerden öğrenebiliriz hiç bilgim yok
Bana hiç cikmadi,Saglikli bilgi yok,belki bilen biri cikar burda

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Bana hiç cikmadi,Saglikli bilgi yok,belki bilen biri cikar burda
Bana 3 çıktı aldım sonrasında şikayet ettim kamu denetlemeye 30 gün içinde tavsiyede cevap vermesi vs şeyler yazıyor Vakıfbank müdürlüğü arayıp cevap alınabilir . Siz cekmedi iseniz eger 30 gün içinde olumlu olumsuz cevap vermesi için bankaya tavsiyede bulunulmuş sizin için 30 gün daha erken sürer çünkü banka süreyi asla kullanmak istemiyor

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Bu benim arkadaşa da gelmişti ama değişen bişey olmamıştı. Bankaya yeniden değerlendirerek sana kredi vermesini tavsiye ediyor.bunun içinde 30 gün süre veriyor. İnşallah sana verir.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler kdk devletin vakıf devletin yani kisacasi devleti devlete şikayet ediyoz bu kadar şikayet üzerine göstermelik bankaya tebligat gonderiliyolar yani bişey olcagindan değil ben bu kuruma 5 defa şikayette bulundum sonuç çıkmadı 2 Nisan başvuru tarihim

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Bana 3 çıktı aldım sonrasında şikayet ettim kamu denetlemeye 30 gün içinde tavsiyede cevap vermesi vs şeyler yazıyor Vakıfbank müdürlüğü arayıp cevap alınabilir . Siz cekmedi iseniz eger 30 gün içinde olumlu olumsuz cevap vermesi için bankaya tavsiyede bulunulmuş sizin için 30 gün daha erken sürer çünkü banka süreyi asla kullanmak istemiyor
Yazida bu karar uzerine tesis edilecek islemin 30 gun icinde tarafimiza bildirilmesi zorunludur yaziyor,umarim cikar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Dostum nasıl şikayet ettin bu yazı geldi kdk nin resmi sayfasından mi

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Kamu denetlemeye yazın arkadaş benle aynı gün başvurdu dün geldi onun kagıtlarda 3 almıstı 10 başvurdu banka 7 bin daha verdi kesintiyi de düştü talep olumlu karşılanıyor bilginize beyler

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Kamu denetlemeye yazın arkadaş benle aynı gün başvurdu dün geldi onun kagıtlarda 3 almıstı 10 başvurdu banka 7 bin daha verdi kesintiyi de düştü talep olumlu karşılanıyor bilginize beyler
Kendi mi bankaya gitti banka otomatik işlem yapip parayı hesabına gecti

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Banada karar c.tesi geldi ama arayan soran olmadi. Banka ariyor mu

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Bilen cevaplasa karar sonrası otomatik mi banka hesaba geçiyor parayı yoksa bankaya gitmek gerekiyor mu

malili02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
11
18
Banada c.tesi geldi karar ama arayan soran yok