Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Vakıfbank Kredi Kararı

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
ben 1 nisandan beri değerlendirmede zaten gerek de kalmadı ebemizi bellediler devletimize teşekkür ederim(!)

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Mobil uygulama kullanıyorum ama nasıl detaylı anlatirmisin?
Mobil uygulamada sadece maaş müşterisine kredi veriyor başka yok
Kredi başvurusu diyeceksin ordan destek kredi var suan baktım görünüyor. Sizin şikayetiniz olumlu sonuçlandı mı kamu deneyimlemeden

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Ayrıca dalga geçmiyorsa biliyorsan nasıl yapılacağını Bilal e Anlatır Gibi Anlat
Öncelikle kamu denetlemeye şikayetiniz olumlu sonuçlanacak ardından banka otomatik destek kredi başvuru ekranını acıyor ordan yapıyorsun siz tam olarak ben yapmak istiyorsunuz ?

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Öncelikle kamu denetlemeye şikayetiniz olumlu sonuçlanacak ardından banka otomatik destek kredi başvuru ekranını acıyor ordan yapıyorsun siz tam olarak ben yapmak istiyorsunuz ?
Ben 10000 istedim 3000 onaylandı kdk başvurdum kabul gördü şimdi 10000 e tamamlamak istiyorum ama benim mobil şubede malesef dediğiniz çıkmıyor

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Ben 10000 istedim 3000 onaylandı kdk başvurdum kabul gördü şimdi 10000 e tamamlamak istiyorum ama benim mobil şubede malesef dediğiniz çıkmıyor
aynı sorun ıle bende basvurdum 10 ıstedım 3 verdı kamu denetleme basvurdum olumlu goruldu ardından 30 gun ıcınde banka sonuc bıldırecek sonuc bıldırdıkten sonra mobıl subeden kredı basvurusu destek kredı bolumu acılacak ordan alabılırsın gerı kalanını . bankadan 30 gun ıcınde sonuc aldınız mı

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
aynı sorun ıle bende basvurdum 10 ıstedım 3 verdı kamu denetleme basvurdum olumlu goruldu ardından 30 gun ıcınde banka sonuc bıldırecek sonuc bıldırdıkten sonra mobıl subeden kredı basvurusu destek kredı bolumu acılacak ordan alabılırsın gerı kalanını . bankadan 30 gun ıcınde sonuc aldınız mı
Yok bankadan bı haber 1 hafta önce kdk dan posta geldi o zaman 20 gün içinde alacaz parayı

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Yok bankadan bı haber 1 hafta önce kdk dan posta geldi o zaman 20 gün içinde alacaz parayı
zıraat hk bılgım yok ama ben vakıftan kullandı bu sekılde ılerledı surec . ayrıca zıraat mudurluk mhz den bılgı alabılırsın fakat karıstırma normal mhz yı aramayın mudurluk bakıyor bu durumlara vakıf benı oraya yonlendırmıstı zıraatte de oyledır dıye dusunuyorum

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
zıraat hk bılgım yok ama ben vakıftan kullandı bu sekılde ılerledı surec . ayrıca zıraat mudurluk mhz den bılgı alabılırsın fakat karıstırma normal mhz yı aramayın mudurluk bakıyor bu durumlara vakıf benı oraya yonlendırmıstı zıraatte de oyledır dıye dusunuyorum
Ortası neresi yav

hasanelma44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
42
28
Müşteri hizmetlerini aradım şubeye yönlendirdi şubeyi aradım müşteri hizmetlerine birbirlerinden haberleri yok
Benide vakıf müdürlüğüne yönlendirdi orayı arayın dedi orası helletti sube diyorsa şubeden bakabilirsin