Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
git pazartesi şubeye iyice ögren bence.
Şube bilgi vermiyor diyorlar. Ama çok basit birşey sorsam olacaktı. Şube ye gittiğimde adres ve telefon bilgilerimi güncellediler. Kredisi onaylanmayan ve ziraat müşterisi olmayan birininde bu bilgilerini güncelleyebiliyorlar mı ? Yoksa benimki cidden onay aldıda mı guncellediler :)

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Screenshot_2020-05-09-22-19-29-716_com.android.chrome.jpg beyler ben ziraatten 1 Nisan'da başvurdum
Vakifa 15 Nisan aman bu gelmiş şimdi baktığımda yani benim kredi işlemin olmuyormu şimdi hiç biryerden

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Aynı annemdede diyor ondada ziraat bankası başvurusu var orda değerlendirmede diyor annemin sicilinde hiç bir sorun yok benim var fakat 1 tane icram maaş kesliyor yardimci olursanız sevinirim

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Dün halkbanktan başvuru yapmaya calistigimda lütfen bilgilerinizi guncelleyin uyarısı verdi arkadaşlar kredi çıkmış olma ihtimali nedir?

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Dün halkbanktan başvuru yapmaya calistigimda lütfen bilgilerinizi guncelleyin uyarısı verdi arkadaşlar kredi çıkmış olma ihtimali nedir?
Müşteri hizmetlerini ara istersen daha detaylı bilgi verir. normalde başvuru yaptırmaması lazım başvurunuz var vs demesi lazım zaten milleti iyice eylenceye aldılar.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
2.127 mesaj yazılan konuya 7 gündür kimse birşey yazmamış. Şu konuyu bir hortlatayım. Ne oldu bizim kredi delisin61, dusting34, direnko, deneme77 :))

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Tsk ederim. Ziraat bankasi halkbank ve vakifa 2 nisandan beri benim gibi birini sabirli yaptilar umudumu kestim youtubede taglar olusturuluyor yok 2 inci olmus yok milletvekili destek olmus konuya hala degerlendirmede 2 nisan 3 banka pes ki ne pes

Arkasokaklar3441

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
657
159
43
Tsk ederim. Ziraat bankasi halkbank ve vakifa 2 nisandan beri benim gibi birini sabirli yaptilar umudumu kestim youtubede taglar olusturuluyor yok 2 inci olmus yok milletvekili destek olmus konuya hala degerlendirmede 2 nisan 3 banka pes ki ne pes
Ben Vakıfbank tan başvurdum 4 mayista 6 Mayıs'ta çektim Allah'a şükür tüm borçları kapattım iyi geldi 3 aydır işsizdim ziraat ten de başvurdum bakalım nolucak

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Benimde 47 gün oldu bekliyoz tweet'ler herşey yapiliyo ama sağolsun devlet kulakları kapalı bi işi beceremiyo her zamanki gibi

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
aga yemin ediyorum ben öylesine başvurmuştum burada herkes onaylanmadı 1 aydır bekliyoruz falan diyordu ben de öylesine başvurdum 5-6 gün önce cuma günü bi girdim onaylanmıştır yazıyor valla şaşırdım yani ziraatten başvurmuştum bi tek neye göre veriyorlar neye bakıyorlar bilmiyorum daha önce hayatımda kredi çekmişliğim yok bi 4 sene önce kredi kartı patlamıştı avukata falan gitmişti oradan bi ince sıkıntı var ama kısa sürede onaylanmış

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
aga yemin ediyorum ben öylesine başvurmuştum burada herkes onaylanmadı 1 aydır bekliyoruz falan diyordu ben de öylesine başvurdum 5-6 gün önce cuma günü bi girdim onaylanmıştır yazıyor valla şaşırdım yani ziraatten başvurmuştum bi tek neye göre veriyorlar neye bakıyorlar bilmiyorum daha önce hayatımda kredi çekmişliğim yok bi 4 sene önce kredi kartı patlamıştı avukata falan gitmişti oradan bi ince sıkıntı var ama kısa sürede onaylanmış
Onaylanan krediyi cektiniz mi? Oyle lanet birsey ki onay alıp da cekemeyen bir dunya insan var

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Onaylanan krediyi cektiniz mi? Oyle lanet birsey ki onay alıp da cekemeyen bir dunya insan var
yok valla cuma günü akşam baktım işte zaten haftasonu bir de 19 mayıs falan anca çarşambaya alırız alırsak , onay alıp çekemeyenler neden çekememişler

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Ben 22 nisanda onay verdim bugun 17 mayis hala kullandirim talebi alindi yaziyor para yatmadı ve ne şube nede musteri hizmetleri herhangi bir bilgi veriyor