Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Aynen krediyi kullan a gir sozlesmeleri vs oku onayla sonra sistem seni yeni hesaba yonlendiriyo
@dusting34 internet bankacılıgı olmadan hesap acamadım. Krediyi kullan a giremiyorum çunku krediniz degerlendirme asamasındadır yazıyor. Dun krediniz onaylandı. Bankadan bilgilerinizi guncelleyin diye mesaj gelmisti. En iyisi akısına bırakayım.

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
@dusting34 internet bankacılıgı olmadan hesap acamadım. Krediyi kullan a giremiyorum çunku krediniz degerlendirme asamasındadır yazıyor. Dun krediniz onaylandı. Bankadan bilgilerinizi guncelleyin diye mesaj gelmisti. En iyisi akısına bırakayım.
şubeye gitmen lazım dostum bu dolandırıcılık muhabbetine karşı önlem aldılar hesabı olmayanları şubeye gidip bilgilerini güncelledikten sonra veriyolarlar krediyi artık

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
şubeye gitmen lazım dostum bu dolandırıcılık muhabbetine karşı önlem aldılar hesabı olmayanları şubeye gidip bilgilerini güncelledikten sonra veriyolarlar krediyi artık
Subeye gittim. Kredi onay mesaji geldi hesap acarmisiniz dedim. Bilgilerinizi guncelleyin mi yaziyor dedi. Evet dedim. Bi sifre geldi soyleyin dedi. Soyledim. Bir mesaj daha geldi numaraniz kaydedilmistir diye. Tamam kredi icin size otomatik hesap acilacak dedi. Su an internette sorguladigimda hala degerlendiriliyor yaziyor. Kafam ona takildi da yapacak birsey yok. Pazartesiye kadar beklerim

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Subeye gittim. Kredi onay mesaji geldi hesap acarmisiniz dedim. Bilgilerinizi guncelleyin mi yaziyor dedi. Evet dedim. Bi sifre geldi soyleyin dedi. Soyledim. Bir mesaj daha geldi numaraniz kaydedilmistir diye. Tamam kredi icin size otomatik hesap acilacak dedi. Su an internette sorguladigimda hala degerlendiriliyor yaziyor. Kafam ona takildi da yapacak birsey yok. Pazartesiye kadar beklerim
numaranız güncellendi dediyyse onaylanmıştır dostum rahat ol hafta sonu hatta belki bugün bile gelebilir hesabınıza aktarılmıştır mesajı

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,523
24,521
113
Ben 6 nisanda 3 bankaya basvurmustum 12 sinde ziraat 3 onayladı bugün vakıf red oldu

lyon28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
315
83
Bugün kredisine onay gelen varmı

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Benim krediden hala haber yok. Onay mesajı geldi ama ziraat sorgu sayfasında hala degerlendiriliyor yazıyor. Bu tip bir suru sikayet var. Aynı durumda olup da kredi ceken oldumu cok merak ediyorum.