Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

emidine

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
8
18
2 gun oldu ama sms de sildim ben aptal gibi .net yapcam bikemedim

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
10un da başvurdum
Maaş müşterisiyim değerlendirme de bakalım iş arkadaşım 5 günde çıktı. benim kredi notum düşük bakalım umarım çıkar

Umtgzr89

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
19
8
Tüm ödemeler durdurulmuş.Vakıfbank cadde bostan şubesinin müdürüyle görüştük.Emir geldi 2. bir emre kadar ödemeler tüm bankalarda durdurulmuş.Özel bankalardan kredi alımları azalmasın diye.Yani alanlar aldı alamayanlar kaldı...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Tüm ödemeler durdurulmuş.Vakıfbank cadde bostan şubesinin müdürüyle görüştük.Emir geldi 2. bir emre kadar ödemeler tüm bankalarda durdurulmuş.Özel bankalardan kredi alımları azalmasın diye.Yani alanlar aldı alamayanlar kaldı...
Bugun onaylandı dayıya nealaka

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
verirlerse a... suyunu çıkarttılar zaten ilk gün başvurup hala değerlendiriyorlarsa

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Eminmisin abi bnde konustum musterı hızmetlerınle onaylandıysa gcer dedıler bana 15 dakıka oluyor konusalı
Çaycıya sormuş bankadaki o da böyle açıklamış. Yok öyle birşey bu saatte bile onay alan insanlar var.

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
ben bir kere 3000 aldım basvurup cıkmaz dıyen max kredı tutarı 10 bındı basvuru yapıp tekrar 10 a tamamlayabılırmıyım

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
ben bir kere 3000 aldım basvurup cıkmaz dıyen max kredı tutarı 10 bındı basvuru yapıp tekrar 10 a tamamlayabılırmıyım
Alamazsın Allah aşkına biraz mantıklı şeyler sorun ya zaten 10 alamadığın için 3 verdiler kimse 3 olarak talep etmedi

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,807
3,069
113
Ben ziraatten başvurdum 2 haftadır değerlendiriliyor :) diğer bankalardan da başvurabilir miyim??

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Anlaşılan burdan da kol saati alicaz 3 bankaya başvurup 3 un 1 ini almak alışığız ne de olsa

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Abi bana degerlendırme olumlu yazdı bugunden ıcın para hesabınıza gecıcektır dedı zırrat bankasınaıze bugun gcermı
Valla kardeşim pek bilgim yok bana daha bir sey gelmedi o yüzden bir sey diyemiyorum.

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Arkadaslar bonus kovalamaya devam kredi isi bitti artik millet meyvesini yedi bisede sapi kaldi gecmis olsun 1 dden beri ne onaylanmadik krediymis nasil bi degerlendirmeymis bu