Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
3 nısan hala degerlendırmede
umudum yok artık.....

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar pazar günü arandım olumlu dediler Vakıfbank'tan mobilden çekim yapın dendi mobil bankaciliga girdim başvurunuz sonuclanmamis yaziyo böyle bişey başına gelen var mı kredisini çekebilen var mı veya bilgisi olan yazsın 4 gün oldu hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo delircem

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
hıc aranıp onay aldıktan sonra sms gelen varmı veya sms gelmeden sadece aranarak parasını cekebılen oldumu

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Pazartesi ye kadar onay alamazsanız size olacakları söyliyeyim. Kaynağın hepsi kullanıldı size kalmadi diyecekler. Dün başvuran bugün alan binlerce insan var 1 2 3 4 nisanda başvurmuş alamayan arkadaşlar işiniz Allah'a kalmış. 2 icralik kişiye verip 10 tane sicili düzgün insana veriyorlar. Liyakatsiz 5 para etmez popo yalayan adamları kamu bankalarına genel müdür yaparsan ihtiyacı olanı değil parayı garanti alacağı adamı tercih eder.

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
bu parayı alan arkadaşların ana baba kardeş tarafından ak partide bir üyeliği falan var mı, sonuçta her aileden 1 kişiye veriliyormuş belli bir düzende dağıtım olmadığına göre en son bu seçeneği düşünelim barii

Nigar12

Üye
Yeni Üye
33
2
8
bu parayı alan arkadaşların ana baba kardeş tarafından ak partide bir üyeliği falan var mı, sonuçta her aileden 1 kişiye veriliyormuş belli bir düzende dağıtım olmadığına göre en son bu seçeneği düşünelim barii
Benim var akparti üyeliğim ama 1 Nisan'da kız arkadaşım ve ben başvurduk cevap gelmedi malesef

bysefa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
212
49
28
Hesabi olmayanlarda vakifbank ve halkbankadi atmsinden kartsiz olarak cekebilir bugun bankadaydim temel ihtiyac kredisi cekimi yaziyodu atmde hesap acmaniza gerek yok
EMINMISIN KANKA ZİRAATE OYLE BIRSEY VAR VAKIFADA GELMİŞMİ?

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Benim dun onaylandi sabah hesabiniza yatacak dediler hala para yok anlamadim bu isi...Bir isimizde sorunsz skintisiz gitse sasardim

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Onay mesajı geldi vakıftan fakat mobile girince mevcut bilgilerinizle uyuşmamaktadır yazıyor ne yapmam lazım arkadaşlar

Kabraxis35

Üye
Yeni Üye
31
5
8
Arkadaşlar pazar günü arandım olumlu dediler Vakıfbank'tan mobilden çekim yapın dendi mobil bankaciliga girdim başvurunuz sonuclanmamis yaziyo böyle bişey başına gelen var mı kredisini çekebilen var mı veya bilgisi olan yazsın 4 gün oldu hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo delircem
Intenet bankaciligim var nasıl kontrol etcem bulamadım bi türlü

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Komple teorileri üretmeye başladını millet :)
Her gün şu mesajı okuyorum bugün de onaylanmazsa yarın red yicez. Kardeşim 2 milyondan fazla kişi aldı bu krediyi sırayla veriyorlar işte daha red yiyen yok ilk defa bu kadar yoğun talep var 1 ay da sürer 2 ayda biraz anlayışlı olun lütfen olumsuz düşünmeyin sürekli sizin sağlığınızı etkiliyor tüm iyi niyetimle hepinizin almasını istiyorum