Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
11 Nisan başvuru yapmış bir arkadaşa onay mesajı gelmiş bugün halkbanktan arkadaşlar. 1 2 3 4 nisanda başvuranların niye onaylamiyorlar anlamadım vallahi sıkıntıdan evde bende bu konuya dahil oluyorum. Kredim çıkmasa cinnet geçirirdim

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Nerden 2 nisanda başvurdum elim kirilsaydi keske millet cekti ezdi parayi hala degerlendirmede

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
herkesin düşüncesi çok farklı, parayı alıp da siteye yatırmak sıfırlamak akıl karı değil malesef, ben oynamıyorum demiyorum ama zamanın ne kadar sıkıntılı olduğunun herkes farkında sanırım. hergün ölenlerden allah korusun senin veya bnm ailemden yakınlarımdn biri olabilir. ben çalışmıyorum şu an ve tek beklentim bu kredi. bnm kimseye kötü bişey dediğim yok herkes te akıl var beyin var kimseye akıl vermek değil niyetim ama yazık kalkıpta aldığın o desteği yardımı son kuruşuna kadar siteye atmak bilemiyorum arkadaşlar. bnm 2 aylık ev kiram elektirik su parası çocuğun mamamsı bezinden baka bişey düşündüğüm yok herkesin bi sorunu var işde kiminin borç kiminin kumar diyecek bişey bulamıyorum.

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
kesinlikle kimse yanlış anlamasın şahsi düşüncem sadece arkadaşlar allah kimseyi zor duruma düşürmesin helede evliyken evli olanlar iyi bilir.herkesin düşüncesine saygım var ama ufakda olsa sitemim var şu zor günlerde

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
herkesin düşüncesi çok farklı, parayı alıp da siteye yatırmak sıfırlamak akıl karı değil malesef, ben oynamıyorum demiyorum ama zamanın ne kadar sıkıntılı olduğunun herkes farkında sanırım. hergün ölenlerden allah korusun senin veya bnm ailemden yakınlarımdn biri olabilir. ben çalışmıyorum şu an ve tek beklentim bu kredi. bnm kimseye kötü bişey dediğim yok herkes te akıl var beyin var kimseye akıl vermek değil niyetim ama yazık kalkıpta aldığın o desteği yardımı son kuruşuna kadar siteye atmak bilemiyorum arkadaşlar. bnm 2 aylık ev kiram elektirik su parası çocuğun mamamsı bezinden baka bişey düşündüğüm yok herkesin bi sorunu var işde kiminin borç kiminin kumar diyecek bişey bulamıyorum.
İsmet kardeşim onaylanmadımı hala

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
yok kardeşim ama allahın izniyle onaylanırsa burdan bi arkadaşın bir aylık yiyeceğini alacam bizzat evine gönderecem hangi şehir olursa olsun söz veriyorum allah kimseyi zor duruma düşürmesin.
Kardeşim helal olsun zor durumdayken bile yardım edecem diyorsun Allah gönlüne göre versin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
yok kardeşim ama allahın izniyle onaylanırsa burdan bi arkadaşın bir aylık yiyeceğini alacam bizzat evine gönderecem hangi şehir olursa olsun söz veriyorum allah kimseyi zor duruma düşürmesin.
Bende önce sana cıksın Reis