Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Merhaba arkadaşlar yorumları okuyorum da bakın icra vs sorun değil vericekler benimde icralık dosyam var çıktı geçen hafta onay verildi pazartesi bankaya gelin dediler herkes onaylanıcak kafanızdan kurmayın evet zaman geçiyor bunuda anlıyorum kendi kendine kurup boş yere kafanızı bunlarla doldurmaniza gerek yok ben 1 Nisan'da vakıf banktan başvuru yaptım onaylandı babamda ziraat bankasından başvurdu aynı tarihte hala bekliyor red mesajlari zaten önceden verildi takılmayın red olsaydı şuana kadar red gelmişti yüzde 85 devlet kefil yüzde 15 kısım bakmaz bankacılar biz bakmıyoruz direk veriyoruz dediler normelde bakmamız gerekiyor kredi puanlarına ama bakmıyoruz devlet kefil olduğu için sistem belli sokağa çıkma yasağı tamamen gelicek insanların en azından cebinde olsun diye borç veriyorlar faizsiz bunu devlet karşılamalı o ayrı bir konu sonuçta bu kadar vergi veriyoruz hep ama 2 gün bize bakamadilar elbet sonuçlanicak biraz sabır sadece ben pazartesi alicam inan hala foruma girip bakıyorum yazılanlara düşünün tüm atmlere geldiğini söylemişti bir arkadasim destek kredisi seçeneği ne kadar doğru bilmiyorum internet banka müşterisi olunmuyor sadece vakıf bankta bazılarına link atılmış bazılarına atılmamış
Başkan sana bişey sorcam bende Vakıfbank'tan başvurdum beni aradılar sana mesaj mı geldi arandım mi

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
Arkadaş halkbank başvurdu 1 gun olmadı 5.000 tl onaylanmıs adamın 300bin tl borçu var biz ayın 1 ınden berı beklıyoz halen ses seda yok

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Herkes izlesin benimde red gelmis ama degerlenirmede yaziyor

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
ARKADASLAR BANKA ZATEN OLUM OLUR İSE SMS GONDERECEGIZ DIYOR .YANI SMS GELMIYORSA %90 RED BIR KREDI BU KADAR UZAMAZ ,BURDAKI YAZILANLARI OKUYORUM FAKAT CEVAP GELMEYENLER BURDAN MALESEF SONUC BEKLEMESINLER

Başvurumun Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?
Başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup, başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Vakıfbankı aradım başvurunuz bulunmamakyadır diyo vakıfbanka giriyorum başvur diye başvurunuz vardvardır diyo :)

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Bu saatten sonra onaylanmaz üzgünüm arkadaşlar vatandaşına borç vermeyi bile beceremediler bırakın yardımı. İnşallah bi çözüm bulursunuz bu sıkıntılı günlerde.

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
1 den fazla bankaya başvuru yaptiysaniz diğerleri otomatikman iptal oluyormuş müşteri temsilcisi öyle dedi