Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Sitenin birinde 49 kuruşum kalmıştı. Dead or alive da 250 yaptım çektim. Şaka gibi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Geçen hafta pazar aradı Vakıfbank krediniz olumlu diye demin sesli yanittan başvuru sonucumu ogrenmek istiyorum dedim başvurunuz olumsuz sonuclanmistir dedi şimdi bunlarin yaptığı serefsizlik nedirde nedir

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Geçen hafta pazar aradı Vakıfbank krediniz olumlu diye demin sesli yanittan başvuru sonucumu ogrenmek istiyorum dedim başvurunuz olumsuz sonuclanmistir dedi şimdi bunlarin yaptığı serefsizlik nedirde nedir
Banada aynısı oldu ya sistemde bir hata var yada onaylanmadı kredisi çıkan sms gelen birisi arayip denese ona ne.diyecek acaba

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Birde bddk yi ara durumu izah.et şikayet et önce olumlu sonra.olumsuz.dediler.diye şikayette.bulun

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaşlar iki gün önce mobil ödeme satın aldım iki adet gpa kodum gelmedi mailie google playngeçmişine spama heryere baktm yok bunun için googleye geri bidldirim yaptm halen kodlarımı vermediler faturama yansıdı nasıl yapcam arkadaş lar yardm edene iki adet koddan 1 ini vereceğim 50 tl değerinde

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Arkadaşlar iki gün önce mobil ödeme satın aldım iki adet gpa kodum gelmedi mailie google playngeçmişine spama heryere baktm yok bunun için googleye geri bidldirim yaptm halen kodlarımı vermediler faturama yansıdı nasıl yapcam arkadaş lar yardm edene iki adet koddan 1 ini vereceğim 50 tl değerinde
Dün yazmıştın yardımcı olan olmadı mı

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
  1. pay.google.com adresine gidin.
  2. Diğer satın alma etkinlikleri'ni bulun.
  3. Alışverişleri görüntüle'yi seçin.
  4. Makbuzunuzu görmek için bir siparişi seçin.
Adımlarını uygulayarak GPA koduna ulaşmayı dene kardeşim

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Bu vakifbank

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bende bu Vakıfbank adi bi banka olamaz bana geçen hafta arayıp olumlu dediler şimdi sesli yanittan başvuru sonucumu ogrenmek istiyorum dedim olumsuz sonuclanmistir dedi bunların yapcagi işin taaa aw

Moderatör tarafında düzenlendi:

serkar

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
33
1
8
Arkadaşım bu konuda sana kimse yardımcı olamaz. Benim de başıma geldi daha önce . Burda yapableceğin tek şey bekleyip dua etmek . Dönemini bilmiyorum ama google işlemleri tamamlanmayınca ayın belli tarihler arası operatöre başarısız işlem olarak dönüyor ve para iadesi yapılıyor. Şanslıysan iade işlemin olur. benim 2 kodum aynısı olmuştu biri iade edildi diğeri gitti.

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Kardeşim googleye geri bidlirim yaptm iki gün önce dönüş bekliyorum gpa kodlarım için

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Arkadaşlar iki bankaya da 1 Nisan'da başvurdum ikisinden de olumlu olumsuz sonuç gelmedi 3-4 saat önce Vakıfbank'i aradım başvurunuz bulunmuyor dedi az önce de ziraati aradım o da başvurunuz yok diyo sesli yanıtta mobil bankacilikta değerlendiriliyor diyo bu durumu yaşayan var mı?