Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Bu gelen sesli yanıtın doğruluğunu öğrenemeyeceğiz sms gelen birisi kontrol etse olay aydınlanacak ama parayı alan uçuyor

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,547
575
113
Bu saatten sonra onaylansa nolur onaylanmasa açlıktan olucez evde bunu yazan bir gazeteci olur inşallah Türkiye'de coronadan değil millet açlıktan ölmeye başladı diye

Sbyy026

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
15
18
Merhaba arkadaşlar
Ziraatte önceden değerlendirmede yazıyordu şimdi ise
Credit application list description 47 yazıyor bi fikri olan varmi

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Screenshot_20200419-153732.png kredisi onaylanmayan burayi tlf yagmurana tutsun bu ibne bankalar neye gore onaylamiyor

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Vakifbanktan sms gelmediği sürece sesli yanıt sisteminden gelen cevaplar hatalı olumlu veya olumsuz.

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@evrim45 nerden biliyorsun? Dün ben sesli yanıt sisteminde kredimin onaylandığını öğrendim bu bilgiyi nerden öğrendin dostum

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@evrim45 söyle bi durumda var çok fazla kişiyede sms gitmeyende çok fazla kişi var sonucunu internetten öğrenip veya sesli yanıt sisteminden öğrenen kredisini kullanan çok kişi var bakalım yarın öğrenicez sonucu yazarım arkadaşlar

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Bekar olup onay alan var mi beyler genelde evlilere veriyorlar galiba

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@evrim45 benim hesabim var vakıfbankta telefon numaram güncel olmadığı için internet bankacılığa veya yeni hesap açamıyorum şubeye gidip tel güncellemesi yapmam gerek ondan internet üzerinden hesap da açılmıyor

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
@evrim45 benim hesabim var vakıfbankta telefon numaram güncel olmadığı için internet bankacılığa veya yeni hesap açamıyorum şubeye gidip tel güncellemesi yapmam gerek ondan internet üzerinden hesap da açılmıyor
O zaman mutlaka şubeye git eski numarana mesaj gitmiş olabilir o zaman onaylandi mesajı o zaman durum farklı

superben

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
87
28
Aynı durum bendede var. Peki Vakıfbank bankamatikten kredi cekim imkanı yokmu diğer bankalarda var