Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,042
44,102
113
Onu en başta otomatik sesli yanıt söylüyor zaten dostum
Valla dostum şimdi aradım o videodakı arkadasın dedigi noyu ılk basta vakıfbank basta dıyorlu ıhtıyac kredınız ıntrnet bankacılgı veya mobıl bankacılgıdna kolayca kullanabılrısınz dedikten sonra 2 secenek soyluyor ondan sonra tc istiyor ondan sonra sırayla baglanıcak dıyor 2 dakkada baglanman bır mucize heralde suan bu sekıl deniyor o videoyu yapan arkadasın dedıgı gibi aynısını yapıyorum ama seslı yanıt baglanmıyor tc ıstıyor o bolumde @canberk3535

grkan

Üye
Yeni Üye
33
5
8
Valla dostum şimdi aradım o videodakı arkadasın dedigi noyu ılk basta vakıfbank basta dıyorlu ıhtıyac kredınız ıntrnet bankacılgı veya mobıl bankacılgıdna kolayca kullanabılrısınz dedikten sonra 2 secenek soyluyor ondan sonra tc istiyor ondan sonra sırayla baglanıcak dıyor 2 dakkada baglanman bır mucize heralde suan bu sekıl deniyor o videoyu yapan arkadasın dedıgı gibi aynısını yapıyorum ama seslı yanıt baglanmıyor tc ıstıyor o bolumde @canberk3535
Aynnn abı nasıl ogrenıcz yardımcınılursabsı sevırnım

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beni geçen hafta Vakıfbank aradi olumlu dedi şimdi sesli yanittan başvuru sonucumu ogrenmek istiyorum dedim bu seferde başvurunuz olumsuz sonuclanmistir

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,503
150,743
113

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
vakıfbanka karsı hıssedılenler vıdeonun sonunda kadının dedığı gıbı :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Abi çok kolay TC bizi girdikten sonra yapmak istediğiniz işlemi söyler misiniz diyor destek kredisi diyorsun sonucunu mu ogrenmek istiyorsunuz diye tekrar soruyor evet diyorsunuz ondan sonra sonucu söylüyor atla deve değil ya nasi yapamadiniz şaşıyorum :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Abi çok kolay TC bizi girdikten sonra yapmak istediğiniz işlemi söyler misiniz diyor destek kredisi diyorsun sonucunu mu ogrenmek istiyorsunuz diye tekrar soruyor evet diyorsunuz ondan sonra sonucu söylüyor atla deve değil ya nasi yapamadiniz şaşıyorum :)
basvuru yapana basvurunuz yoktur diyor :):)

superben

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
87
28
Beyler bende aradım şimdi vakıfbankı krediniz onaylanmıştır dedi. Krediyi şimdi nasıl kullabilirim vakıfbank ile alakalı bir geçmişim yok nasıl cekebilirim

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bana da olumsuz dedi ama takmıyorum çünkü bunlar iyice çorba yaptılar işi neyi nasıl yaptıklarından kendilerinin bile haberleri yoktur

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
banada olumsuz dedi anlamadım gitti şaştık kaldık mobil bankacılıktan soruyorum değerlendirmede diyor ortalık talan resmen