Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Bueno06780

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
96
28
Arkadaşlar kusura bakmayin takip edemedim aktif kyk kredi alipta bu destek kredisi onaylanan oldu mu acaba

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
ayrıca o öyle olmus bile olsa 41,47 kodlamada kullanılan bir parametreye benziyor bunu sadece teknik ekip bilebilir

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Bu soruları sormanızın hiç bir anlamı yok malesef 1.sayfadan açıp okuyabilirsin çoğunun icrası var ve almışlar başvurunun ne zaman yapıldığının bir önemi yok neye göre sonuçlandırıyolar kimsenin bilgisi yok :)
İcra konusunu ciddeb ayırt edemiyorsunuz...banka takipli bir icra değilse sorun yalamazsınız...bir markete bir mobilyacıya borcundan icralık olduysanız..bankayı çok alakadar etmez...ama krediden kredi kartı gibi banka ürünlerinden icralıksanız alakadar eder...bilin bunu lütfen

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
İcra konusunu ciddeb ayırt edemiyorsunuz...banka takipli bir icra değilse sorun yalamazsınız...bir markete bir mobilyacıya borcundan icralık olduysanız..bankayı çok alakadar etmez...ama krediden kredi kartı gibi banka ürünlerinden icralıksanız alakadar eder...bilin bunu lütfen
emin ol icralıkların %95 i bankadır

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Her kafadan ses cikiyor kelin ilaci olsa kafasina surer 2 nisandan beri bekliyom benimde 47 ee nerde kredi 18 gun bitti

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Arkadaslar red gelmez diye sevinmeyin az once arkadasla gorustum annesine red gelmis emekli kendisi sadece ziraate kredisi var icrasi falanda yok neye gore verdiklerini bilmiyorum ama benim artik hic umudum kalmadi benimde 2 tane kredim var o yuzden artik red gelene kadar bekleyecem cikmayacak buna kanaat getirdim emekliye red geldiyse bana hayli hayli gelir

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Vakıfbankı aradım başvurunuz bulunmamaktadır diyo internete başvuruya giriyorum başvurubaşvurunuz var diyo ziraatten ayın 13bünde başvuru yaptm bide maaş müşterisym 9 gündür değerlendiriyor diyor

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Vakıfbankı aradım başvurunuz bulunmamaktadır diyo internete başvuruya giriyorum başvurubaşvurunuz var diyo ziraatten ayın 13bünde başvuru yaptm bide maaş müşterisym 9 gündür değerlendiriyor diyor
2 nisandan beri ayni dostum benimde 3 bankadan 2 nisandan beri bekliyom

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Kahretsin ya maaaş müşteiriym ziraatin kuzenim öğrenci okuyo ona bile 2 günde onaylandı kiracıyım eski ev sahibi evi sattı çarşambaya kadar çıkmamçıkmaxm laxm borç buldum 4.500 lira şunkredi çıksada rahatlasam

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Kahretsin ya maaaş müşteiriym ziraatin kuzenim öğrenci okuyo ona bile 2 günde onaylandı kiracıyım eski ev sahibi evi sattı çarşambaya kadar çıkmamçıkmaxm laxm borç buldum 4.500 lira şunkredi çıksada rahatlasam
ONCEDEN BILDIRIM YOKSA CIKMA ARKADASIN.KONTRAT VARSA BILDIRIM SURESI VAR CIK DEDIM MI CIKILMIYOR HEMEN

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
ONCEDEN BILDIRIM YOKSA CIKMA ARKADASIN.KONTRAT VARSA BILDIRIM SURESI VAR CIK DEDIM MI CIKILMIYOR HEMEN
Kardeşim komtrat2dün bitti mecbur borç buşdım iki ara derede taşınacaz mecbur durudk yere masrafa giridk şu yok xmanda şu kredi çıksada insanşarı2perişan ettiler redse red insanları umutlarylamoynuyolar