Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Kardeşim komtrat2dün bitti mecbur borç buşdım iki ara derede taşınacaz mecbur durudk yere masrafa giridk şu yok xmanda şu kredi çıksada insanşarı2perişan ettiler redse red insanları umutlarylamoynuyolar
KREDIDE OYALAMA TAKTIGI BU,NE KADAR AZ KISIYE VERIRSEK MANTIGIYLA AGIRDAN ALIYORLAR.COVID 19 BITTI KREDI BITTI DIYECEKLER

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Sanki babalarının hayrına veriyolar sonuçta ödüycez insanları bıktırdılar madem desteknoşacaksınıx insan gbi destek olun durduk yere 4 500 lira masrafa girdim şunkredi çıksa artık

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Şöyle ağız dolusu küfür ettim Twitter da rahatladım ohh

poyrik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
40
28
Arkadaşlar bana ziraat ten kredi çıktı ama ziraat te hesabım yok atm den çekebilirmiyim şubeye gitmeden

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaşlar mobil ödeme yapmıştım gpa kodları gelmemişti ya googleden mesaj geldi peki bunu anlayan varmıScreenshot_2020-04-20-19-52-43.png

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Şimdi arkadaşlar vereceğim linke tc yazmayın tc daha once ziraatten aldığınız kredi kartı vs bilgiler mevcut ama başvuru no yazarsanız altta durum yazıyor 41 yazarsa bu süreç biraz daha uzayabilir veya verilmez diye dedi bankacı arkadaşım eğer 47 yazarsa onaylanmış en kısa sürede sms gelecek kendisine ben bakamadim başvuru no bilmediğim için bu 41 çıkanlar ümitsizliğe kapılmasın bu ziraat olmazsa başka yer olur https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/basvuru-sorgulama
kardeş benimki 47 görünüyor

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Şu kredi bi çıksın namus sözü forumdan iki arkadaşa çekilişle 250 şer lira verecem sayınsayın başkanım seninde iznin olursa

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Şimdi arkadaşlar vereceğim linke tc yazmayın tc daha once ziraatten aldığınız kredi kartı vs bilgiler mevcut ama başvuru no yazarsanız altta durum yazıyor 41 yazarsa bu süreç biraz daha uzayabilir veya verilmez diye dedi bankacı arkadaşım eğer 47 yazarsa onaylanmış en kısa sürede sms gelecek kendisine ben bakamadim başvuru no bilmediğim için bu 41 çıkanlar ümitsizliğe kapılmasın bu ziraat olmazsa başka yer olur https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/basvuru-sorgulama
Senin o bankaci arkadasin tam bir sahtekar kusura bakma :)

superben

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
87
28
Beyler bana mesaj filan gelmedi toplam 3 bankaya başvurdum. Herhalde 10 gün olmuştur. Benim hesabım vardı vakıfta ama numara degişikligi için bugun gittim kart filan yoktu. Hadi dedim hem güncelleme yapayım hesabı hemde kredi sorayım. Gittim numaramı degiştim sonrasında kredi için şubedeki güvenlige sordum acıkcası kredi ne durumdadır diye mobil uygulamadan başta göremedim illa mesaj gelicek yoksa onaylanmaz dedi.
Yalan mesaj filan gelmedi sonra mobil uygulama girdim kaç bin istiyorsunuz diye 5000 seçtim 3000 hazır dedi sonra onayladım cektim başvuru yapar gibi yani mesaja takılı kalmayın. Benim tek onayım normalde telefonla arayıp sordugumda otomatik cevap sisteminde aldıgım onay yoksa şubedeki adam bile bekle dedi.

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Ziraatten başvurdum 5binlik bende ayın 3nde hala cevap yok

poyrik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
40
28
Arkadaşlar ziraat ten kredim onaylandı ama ziraat te hesabım yok atm den çekebilirmiyim şubeye gitmeden

Fedex7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
13
18
Beyler bana mesaj filan gelmedi toplam 3 bankaya başvurdum. Herhalde 10 gün olmuştur. Benim hesabım vardı vakıfta ama numara degişikligi için bugun gittim kart filan yoktu. Hadi dedim hem güncelleme yapayım hesabı hemde kredi sorayım. Gittim numaramı degiştim sonrasında kredi için şubedeki güvenlige sordum acıkcası kredi ne durumdadır diye mobil uygulamadan başta göremedim illa mesaj gelicek yoksa onaylanmaz dedi.
Yalan mesaj filan gelmedi sonra mobil uygulama girdim kaç bin istiyorsunuz diye 5000 seçtim 3000 hazır dedi sonra onayladım cektim başvuru yapar gibi yani mesaja takılı kalmayın. Benim tek onayım normalde telefonla arayıp sordugumda otomatik cevap sisteminde aldıgım onay yoksa şubedeki adam bile bekle dedi.
Hocam bu cevabı nasıl alabilirim kaçı tuslamam gerekki