Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

sezeraydin

Üye
Yeni Üye
31
2
8
Ben artık kestim umudu ya 2 gün öncesine kadar 3 bin bari yazıyordu değerlendirme diye . Şimdi sadece değerlendirme aşamasında yazıyor . 10 gün oldu benimde başvuralı

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Şikayet var a yazdım burama kadar geldi

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
4 gün önce ziraat bankasından 7500 talepte bulunmustum.Bugun oylesine bakayim kredi sorgulama sayfasina dedim kredi onaylanmis 5000 lira ama.Altta birkac sozlesme vardi onlari onayladim mail adresini girdim.Hesabiniza yarin sabah yatacak aktarim sonrasi sms ile bilgilendirileceksiniz diye yazi cikti.Okul 10 ay once bitti gecen sene 2 3 aylik staj doneminde sigortam vardi,okul bitti hicbir ise girmedim hatta askere gidip baslamsyi dusunuyodumda bu korona muhabbetine oda yalan oldu.Bi bankaya kredi karti borcum vardi ,yaklssik 1 ay oncede kredi karti basvurusunda bulunmustum ziraate o bile kabul olmamisti bu nasil onaylandi ilginc valla bide 4 gunde yani millet 1 nisandan beri bekliyormus
Bu ziraat sorgulama.sayfasi neresi bi link atsan ya ben giriyorum değişik bir ekran çıkıyor

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
1 Nisanda başvurdum vakıfbank a dün 3000 onaylandı mesaji geldi
Ama vakifbankta hesabım yok Vakifbankta hesabi olmayan arkadaslar gitsin hesap actirsin zaman kaybetmesin

Donjuan05

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
80
12
8
Beyler benim kredi onaylandı bankaya gittim başvurumu yaptım fakat uygulamaya girip krediyi hesaba aktarmak istediğimde Kredi talebiniz mevcut bilgileriniz ile olumlu değerlendirilememiştir hatası alıyorum. Sorun nedir bilen var mı?

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler benim kredi onaylandı bankaya gittim başvurumu yaptım fakat uygulamaya girip krediyi hesaba aktarmak istediğimde Kredi talebiniz mevcut bilgileriniz ile olumlu değerlendirilememiştir hatası alıyorum. Sorun nedir bilen var mı?
Benide Vakıfbank aradi olumlu dedi mobil bankaciliga giriyom hala değerlendiriliyor yaziyo müşteri hizmetlerini aradım duzelcek diyo 3 gün oldu hala duzelmedi

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Arkadaşım ziraatten onay aldi 5 dakika önce ondan çok ben sevindim 1k borcu vardı onu vericek ama para yarin yatacak diyor. Kullandirim talebi alindi yaziyor.

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Onay alan arkadaşın 2 icrası 1 tanede gecikmiş kmh si var 14k da kyk borcu var ama çıktı. Kgf sitesinde yazanlar uygulanmiyor. Sizede çıkar sabırla bekleyin arkadaşlar.

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Abı banada ole dedı ama yatarmı acaba abi
Yarin gün içinde yatarmış kardeşim rahat ol ögrendik bi tanıdıktan bankaci ziraatte yarin gun icinde yatar gecede yatabilir dedi kullandırım talebi alindi yaziyorsa.

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Yarin gün içinde yatarmış kardeşim rahat ol ögrendik bi tanıdıktan bankaci ziraatte yarin gun icinde yatar gecede yatabilir dedi kullandırım talebi alindi yaziyorsa.
kanka ama arkadasın aktif burs almıy0ormuş ben aktif alıyom yatarmı

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
KREDIN CIKTI İSE ALIRSIN KYK KONTROLU OLMAZ ,ZATEN SİSTEMER BİRBIRINE GIRMIS ARKADASIM