Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

baytar73

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
266
265
63
Beyler ben kyk kredisi alıyorum 5000 bin tl basvurdum 2 gün önce değerlendirmede yazıyor bana çıkarmı acaba öğrencilere çıkan oldumu çok ihtiyacım var

Son düzenleme:

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Beyler ben kyk kredisi alıyorum 5000 bin tl basvurdum 2 gün önce değerlendirmede yazıyor bana çıkarmı acaba öğrencilere çıkan oldumu çok ihtiyacım var
Kardeş benim kuzenimde kyk kredisi var oda bsşvurdu dün mesaj geldi olumsuz diye

Karadayı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
482
83
28
ben umudumu kestim 1 nisandan beri bi kredi sonuclanmazmı arkadas allah belalarını versin

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,842
76,349
113
Arkadaslar sizi nekadar rahatlatir bilmem ama buyrun dur buymus sizinle beraber bende rahatladim bi nebzede olsa bi umutta ha var gibi
bence bu kredilere ne zaman ne şekilde cevap vereceğini sıradan kişiler banka müdürleride dahil bilemez benim şahsi fikrim

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Bu kadar belediyse olumlu sonuçlanır heralde. 7.500e başvurmuştum 5000 e düşmüştü değerlendirmedeydi tasrih vs de yazıyordu şimdi sadece değerlendirmede görünüyor bu kadar zaman red gelmedi heralde olumlu sonuçlanırda çok beklettiler

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
İsmet kardeşim resimdeki çocuğun olmalı Allah bağışlasın çok tatlı şeker kardeşim benimkide yolda nasip olursa iki ayı var
allah razı olsun güzel kardeşim. allah sağ selim kucağına almayı nasip etsin inşallah bambaşka bi duygu çocuk herşeyden öte

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,942
604
113
2 gun once arkadaşım vakıfbanka başvuru yaptım 5.000 onaylanmıs biz halen beklıyoruz

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Pazar gününe kadar bekleyin. Yatmazsa dahada yatmaz boşa beklemeyin.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Pazar gününe kadar bekleyin. Yatmazsa dahada yatmaz boşa beklemeyin.
Niye beklemesinler neye dayanarak böyle emin konuşuyosun burda bi umut bekliyor ihtiyacı olanlar insanları da etkiliyo bu olumsuz yorumların takip ediyorum konuyu başından beri 1 tane olumlu düşüncen yok :)

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
aranılanlar ıcınde sms gelen veya kredısını ceken oldumu ben halen beklıyorum pazar aradılar sms de gelmedı kredıyıde cekemıyorum

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Niye beklemesinler neye dayanarak böyle emin konuşuyosun burda bi umut bekliyor ihtiyacı olanlar insanları da etkiliyo bu olumsuz yorumların takip ediyorum konuyu başından beri 1 tane olumlu düşüncen yok :)
Kredi sonucu beklemiyorum kredim onaylı. Sadece aldığım bilgileri veriyorum insanlara kimseye umut veya umutsuzluk satmıyorum Kendimce doğrulari söylemeye çalışıyorum. Çünkü gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm insanlar varken bana çıkması bu işte bi iş olduğunun göstergesi.

Muhsin12

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
Ben kibrista turist olarak kaldim turkiyeye donemiyorum seferler yok bu konu hakkinda maddi destek alabilecegim yerler varmi

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Kredi sonucu beklemiyorum kredim onaylı. Sadece aldığım bilgileri veriyorum insanlara kimseye umut veya umutsuzluk satmıyorum Kendimce doğrulari söylemeye çalışıyorum. Çünkü gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm insanlar varken bana çıkması bu işte bi iş olduğunun göstergesi.
Başvurmayaydin madem . Dedigin gibi bu iste bi is var o da ihtiyaci olanlardan once tuzu kurularin basvurmasi