Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Bugün Ptt'den aradılar hesabına 1000 TL Devletin coronavirus salgını yardımı yattı, postacı evinize saat 9-10 arası getirecek diye.
Biraz sonra Halk Bankası 10.000 TL krediniz onaylandı, hesabınıza yattı, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz diye.
Peşinden Sosyal Hizmetler aradı, coronavirus salgını nedeniyle dışarı çıkmamanız için, 10 koli Devlet yardım erzagınız var, müsaitseniz getiriyoruz diye. Sonra postacı geldi eve 2 paket maskeniz var diye. Tam muhtar arıyordu ki, evdekiler dürttü uyandırdı, kalk 4 tane ekmek al diye...

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Bugün Ptt'den aradılar hesabına 1000 TL Devletin coronavirus salgını yardımı yattı, postacı evinize saat 9-10 arası getirecek diye.
Biraz sonra Halk Bankası 10.000 TL krediniz onaylandı, hesabınıza yattı, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz diye.
Peşinden Sosyal Hizmetler aradı, coronavirus salgını nedeniyle dışarı çıkmamanız için, 10 koli Devlet yardım erzagınız var, müsaitseniz getiriyoruz diye. Sonra postacı geldi eve 2 paket maskeniz var diye. Tam muhtar arıyordu ki, evdekiler dürttü uyandırdı, kalk 4 tane ekmek al diye...
bilgibizden copy paste diyorsun kardeş :)

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Değerli müşterimiz, Başvurunuz değerlendirme aşamasındadır. Değerlendirme sonrası süreç hakkında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Durum 41ken Lütfen sonra tekrar deneyiniz yazıyordu.
Durum 47: Sms ile bilgilendirme yapılacaktır yazıyor. Biliyorum oda benden hoşlanıyor.
sende farklı yazmış ...41 ikende 47 olduğunda da aynısı yazıyordu babacan :Değerli müşterimiz, Başvurunuz değerlendirme aşamasındadır. Değerlendirme sonrası süreç hakkında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
41 iken..sonra tekrar deneyiniz diye bir ibareyi senden duyuyorum ilk kez :))

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,028
1,005
113
Vakıfbankın bi linki vardı başvuru yaptıktan sonra sms gelince tekrar linkten limit girilen

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Vakıfbankın bi linki vardı başvuru yaptıktan sonra sms gelince tekrar linkten limit girilen
Valla o bana da gelmedi kardeşim bulursan buraya at faydalanalim şunu diyeceğim bana da bunu dedi biraz umutlandık acaba yarın bankaya gitsem yardımcı olunurmu bana da bunu dedi kardeşim Başvuruyu tamamlayabilmeniz için daha once tarafınıza gönderilen link üzerinden talep etmiş olduğunuz ilk limitinizi tekrar iletmenizi rica ederiz Basvurunuz tamamlandığında tarafınıza en kısa sürede bilgi aktarilacaktir

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Yok dostum sms gelmedi 3 4 gundur kontrol etmiyordum bugun girdim olumlu yaziyordu kredi kullandirim yaptim yarin hesabiniza yaticaktir diye yazi cikti ama hesabim yok ziraat de
Kanka yarın atm den falan çekebilirsin o zaman büyük ihtimalle tam bilmiyorum ama çoğu arkadaş o şekilde atm den çekim yaptı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Süperdi ya

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Temizmişin. Gule gule kullan.
Ayin 1inden beri bekliyoz..
Teşekkür ederim kardesim darısı bekleyen herkesin basına neye göre belirliyolar bilmiyorum yakin bir arkadasimin 3 bankya icrasi var kredilerini odeyemediginden dolayi ona bile cikti