Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
banada biraz önce ziraatten mesaj geldi tel numaranıza kayıtlara eklenmiştir diye, bankada hesabım yok bi sorgulama yapayım dedim 5000 onaylanmış, formu doldurdum onayladım sms le bilgilendirileceksiniz yazdı geçen hafta başvurdum arada kaynadık herhalde

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
banada biraz önce ziraatten mesaj geldi tel numaranıza kayıtlara eklenmiştir diye, bankada hesabım yok bi sorgulama yapayım dedim 5000 onaylanmış, formu doldurdum onayladım sms le bilgilendirileceksiniz yazdı geçen hafta başvurdum arada kaynadık herhalde
bende geçen hafta başvurdum bugün onaylandı acısını 1 ay sms bekleterek ödetecekler gibime geliyor :D

sedattegunduz

44
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
51
28
Arkadaslar bıraz once yıne zıraatı aradım 25 dk bekledım once seslı sıstemden basvurumu sordum basvurunuz bulunmamaktadır dedı sonrada kredı basvuruya yonlendırdı 25 dk sonunda hıc bırsey demeden elemana bıreysel destek kredısıne basvurmak ıstıyorum dedım.Hemen eleman bu kanaldan degıl ınternetten basvurunuz dedı.Sonra arkadasa ben 1 nısanda basvurudum bugun 23 nısan neden halen sonuçlanmadı ..bırde soyle enteresan durum var seslı yanıttan basvurmadınız dıyor burda sız basvuru alınmıyor dıyorsunuz.bızım kredımız ne durumda dedım aynı dalga genel mudurluk sonuçlandırıyor teranesı...arkadaslar anladım kı ruh halımde su an boyle alan aldı yada alacak alacak kredıyı 1 nısan mağdurları bızler alamayacagız..

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
uzun zamandır bekleyen arkadaşlar...size çıkmıyorsa anlamsız yere bekletiyorlarsa...sicil ile alakalıdır...sicilim bozuktu..eşimin adına başvurdum 3.günde onaylanı...yarın da sms gelecek atm.den çekecez..eşimin banka ile hiçbir işi yok...ev hanımı kpss hazırlığı yapıyor..normal ziraat hesabı var vadesiz..havale için kullandığı...yani demem o ki..ailenizden biri varsa banka ile hiç çalışmamış olsun...sicili temiz ise çıkıyor net bilgi...

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Ismet bende de aynısını dedi kanka araştırıyorum buraya yazicam merak etme Başvuruyu tamamlayabilmeniz için daha once tarafınıza gönderilen link üzerinden talep etmiş olduğunuz ilk limitinizi tekrar iletmenizi rica ederiz Basvurunuz tamamlandığında tarafınıza en kısa sürede bilgi aktarilacaktir

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Vakifbank musterisi degilim. 17 gun oldu basvurali ses yok. Simdi sesli yanit sistemdinden sorguladim; size gondermis oldugumuz link uzerinden limitinizi guncelleyiniz, akabinde tarafiniza en kisa surede geri donus yapilacaktir dedi. Link felan gelmedi bana, kafa buluyorlar artik heralde.

Ne limiti ne linki anlamadim.

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Vakifbank musterisi degilim. 17 gun oldu basvurali ses yok. Simdi sesli yanit sistemdinden sorguladim; size gondermis oldugumuz link uzerinden limitinizi guncelleyiniz, akabinde tarafiniza en kisa surede geri donus yapilacaktir dedi. Link felan gelmedi bana, kafa buluyorlar artik heralde.

Ne limiti ne linki anlamadim.
Selam arkadaslar;

48 dk bekleyip musteri hizmetleri ile gorusebildim. Su cevabi verdi;

Bankamiz musterisi olmadiginiz icin sizin link gelmyecek; bu adim banka kriterlerince otomatik olarak yapilacak. Basvurunuz devam ediyor, olumlu yada olumsuz sonuc icin sms bekleyin.

Benim sicil bozuk; sanirim sicili bozuk olan icrasi olana muamele yapip oyaliyorlar ki infial cikmasin. Ben bu saat itibari ile umidi kestim. Yalan soyleyip oyaliyorlar.

Allah herkrsin yardimcisi olsun.

mnocan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
76
28
Selam arkadaslar;

48 dk bekleyip musteri hizmetleri ile gorusebildim. Su cevabi verdi;

Bankamiz musterisi olmadiginiz icin sizin link gelmyecek; bu adim banka kriterlerince otomatik olarak yapilacak. Basvurunuz devam ediyor, olumlu yada olumsuz sonuc icin sms bekleyin.

Benim sicil bozuk; sanirim sicili bozuk olan icrasi olana muamele yapip oyaliyorlar ki infial cikmasin. Ben bu saat itibari ile umidi kestim. Yalan soyleyip oyaliyorlar.

Allah herkrsin yardimcisi olsun.
Sicili bozuk olupta alan cok arkadaşım oldu dostum

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Bencede oyalama taktigi 2 nisanda basvurdum 21 gunde cikmazmi artik pes dogrusu

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Insallah cikar herkese. Benim zaten umidim yoktu, icraada varlikta dosyam var ha oduyomuyum her ay oduyorum 4-5 ay kaldi. Ama adamin ses tonundan bile anladim yani :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
KGF 'ye dün gece mail attım arkadaşlar. Bu öğlen cevap geldi.

Kısaca özet geçeyim. Bize gelen her başvuruya biz onay veriyoruz yazıyor. Bankalar başvuran kişilerden birilerini seçip KGF'ye gönderiyor. Bu kişiye kefil ol diye. Onlarda onaylayıp kredi kullandır diyor. Hani bankalar diyordu ya bizlik bir durum yok KGF kefil olursa biz kredi veriyoruz diye. Tamamen oyun dönüyor koskoca firmalar vatandaşı kullanıyor. Benim umudum kalmadı artık.TAMAMEN %100 ü banka insiyatifinde. Sizlere bolşanslar...

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
KGF 'ye dün gece mail attım arkadaşlar. Bu öğlen cevap geldi.

Kısaca özet geçeyim. Bize gelen her başvuruya biz onay veriyoruz yazıyor. Bankalar başvuran kişilerden birilerini seçip KGF'ye gönderiyor. Bu kişiye kefil ol diye. Onlarda onaylayıp kredi kullandır diyor. Hani bankalar diyordu ya bizlik bir durum yok KGF kefil olursa biz kredi veriyoruz diye. Tamamen oyun dönüyor koskoca firmalar vatandaşı kullanıyor. Benim umudum kalmadı artık.TAMAMEN %100 ü banka insiyatifinde. Sizlere bolşanslar...
Katiliyorum. 18 gunde sonuclanmaz mi yoksa. Red ver gec iste umit ettirme onu da yapmiyorlar. Siyaset, para pis isler bunlar.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Katiliyorum. 18 gunde sonuclanmaz mi yoksa. Red ver gec iste umit ettirme onu da yapmiyorlar. Siyaset, para pis isler bunlar.
Gelecek başvurular içinde kredi kullandırmaya daha makul kişileri seçiyorlar. Bu zamana kadar sonuclanırdı ben 11inde basvurdum. Arkadasım 14ünde. Ona red geldi ziraat ikimizde onun 450 bin tl borcu var icralık benim 2800. Onu her türlü eledi red geldi 3 5 günde ben bekliyorum ama umudum yok. Atı alan Üsküdarı geçti boşa ümit artık

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Banka müşterisi olmamayıp üç bankaya başvuru yapıp icralık olanları bekletiyorlar. Birde hane geliri 5.k nin üstünde olanları. Ihtiyacı olmayıp kredi çok uygun diye çok alan biliyorum. Geneldede müşterilerine öncelik veriyor bankalar.

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Arkadaslar 1nisanda basvurduk cogumuz smsle yaptik smsle oldugu icin en sona atildigini dusunuyorum surec daha da gec isliyor ,internet ve mobil bankacilik uzerinden basvurular daha hizli

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Dün benimki de onaylandıda hesabım vs var yatmışmıdır boşuna gidip hüsranla dönmek istemiyorum bu arada 1 hafta önce başvurmuştum :)
hoşgeldin kanka aramıza bende daha dün onayladım şikayetvara falan baktım 2 3 arkadaşa sordum güzel bir bekleyiş bizi bekliyor :D