Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
onayladıktan sonra mesajımı beklemek gerekiyor yoksa gidip atm den direk çekebilirmiyim arkadaşlar
Ekli dosyayı görüntüle 66169
Selamün aleyküm beyler

Öncelikle umarım bekleyen herkese bir an önce çıkar

Ben 10 gün önce Vakıfbank tan 10 bine başvurdum ama 5 bin olarak onaylanmıştı çekmiştim onu ihtiyaçları giderdik biraz altın aldım

Sonra bana şöyle bir sms geldi

Kampanya: Kullanmis oldugunuz krediye ek olarak size ozel 2000 TL Nakit Avans firsati. 4 taksitli faizsiz masrafsiz 500 TL, 4 ay taksitle odeyebileceginiz 2000 TL. Nakit Avans tanimli VakifBank kredi karti basvurusu icin https://kmp.vakifbank.com.tr/?ref=QjRFTEpPUXI4M1VxYzFRTUpHUjRrZz090 linkine tiklayin veya VB bosluk TCKN yazip 5724'e gonderin. Kredi kartinizi teslim aldiktan sonra limitiniz dahilinde 2000 TL'ye kadar nakit avansinizi ATM, VakifBank Mobil'de Taksitli Nakit Avans menusunden 4 taksit ile cekebilirsiniz. Kampanya SMS'i istemiyorsaniz VBRED yazip 6757'ye ucretsiz gonderebilirsiniz. MERSIS: 0922003497000017 Bilgi: 08502220724 B001

Bu mesaj covid19 kapsamında mı yoksa normal kredi notuna bakarak verilen kredi kartı mı sizce?

Herkese sağlıklı günler hayırlı Ramazanlar
Temel deatek kredisine basvurmamissn sen

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Arkadaslar sms gelmiyor yaniltmasin sizi sms sms gelmemesi. Ziraat ve vakifbank sorgulama ekranlari var ordan bakin her gun

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Arkadaslar sms gelmiyor yaniltmasin sizi sms sms gelmemesi. Ziraat ve vakifbank sorgulama ekranlari var ordan bakin her gun
sorgu ekranına baktim olumlu dedi ve kullan bastım ve sözleşmeleri onayladım yarın çekebilirmiyim atm den

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
sorgu ekranına baktim olumlu dedi ve kullan bastım ve sözleşmeleri onayladım yarın çekebilirmiyim atm den
Ayni islemleri 6 gun once yaptik ve hala hesabiniz acildi paraniz yatti smsi gelmedi bazilarina 2 saatte gelen sms bize 6 gundur gelmio ve onayladigimiz krediyi kullanamioruz yani sms gelmeden cekilmiyormus kardesim

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Ayni islemleri 6 gun once yaptik ve hala hesabiniz acildi paraniz yatti smsi gelmedi bazilarina 2 saatte gelen sms bize 6 gundur gelmio ve onayladigimiz krediyi kullanamioruz yani sms gelmeden cekilmiyormus kardesim
beklemekten başka çare yokmu

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
annemin adına başvurdum hiç hesabı yok onayda verdim atm den cekemezmiyim
Valla ben yaptigim islemleri soyleyim. Sorgulama yaptim onaylandi gozuktu. Daha sonra ziraat banka gidip telefon guncelledim yeni hesap actim. Eve geldigimde kullanmayi denedim sozleslemeleri okudum onayladim. En sonunda yeni vadesiz hesap acmaniz lazim dedi. Mobilden acamadim tekrar bankaya gittim.bireysel temsilci halletti 2 dakikada sonra kullandim krediyi. Hesaplarda haciz vs olabilir diye yeni hesap actiriyolar sanirm. Ben bu adimlari izledim

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Valla ben yaptigim islemleri soyleyim. Sorgulama yaptim onaylandi gozuktu. Daha sonra ziraat banka gidip telefon guncelledim yeni hesap actim. Eve geldigimde kullanmayi denedim sozleslemeleri okudum onayladim. En sonunda yeni vadesiz hesap acmaniz lazim dedi. Mobilden acamadim tekrar bankaya gittim.bireysel temsilci halletti 2 dakikada sonra kullandim krediyi. Hesaplarda haciz vs olabilir diye yeni hesap actiriyolar sanirm. Ben bu adimlari izledim
benimki farklı dost

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Valla dene bi şansını. Hesabi varsa cekebilirsn tabi
hesabı yok ben kendi adıma ayın 10 unda başvurdum icra dosyalarım var hala değerlendirmede bende 5 gün önce annem için bi deneyeyim dedim bu akşam bi sorgulama sayfasında sorguladım 5000 olumlu krediniz var diye onayladım sözleşmeleri hepsini okuyup onayladim sonrada bu ekran oldu 20200426_031824.png

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,875
833
113
BDDK ya 10 gün öce şikayet etmiştim bende ziraati ama onlardan da gelen cevap bu şimdi gördüm;

Başvuru Tarihi: 16.4.2020 11:40:33
Şikayetiniz ilgili bankaya yönlendirilmiştir, sistemimize kaydedilen bilgiler ile bankanızdaki bilgilerin örtüşmesi halinde banka tarafından sistem üzerinden 30 gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Şu aşamada Kurumumuz tarafından yapılacak ilave bir işlem bulunmamaktadır.

30 günü doldurana kadar bekletir bunlarda:mad:

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
hesabı yok ben kendi adıma ayın 10 unda başvurdum icra dosyalarım var hala değerlendirmede bende 5 gün önce annem için bi deneyeyim dedim bu akşam bi sorgulama sayfasında sorguladım 5000 olumlu krediniz var diye onayladım sözleşmeleri hepsini okuyup onayladim sonrada bu ekran oldu Ekli dosyayı görüntüle 66175
İste hesap olmadan kullandirmazlar krediyi onu demek istiyorum. Sonucta kredi bu bankada hesabin olmasi lazim

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Merak ettiğim her bankaya basvurup en az 1 sinden alan olmusmudur .)))

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Bi bankadan alan diğerindende alabilmişmi acaba