Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Aşağıda bişe yazması lazım yardım bilgisi bulunamadı veya başvurun gözükecek red olanlarda başvurun gözükmüyor red olmayanlarda başvuru gozukuyor
Sorguladigimda daha önce annneme başvurduğum bişey vardı o cikiyo sadece diğer benim başvurum cikmiyo dediğin gibi herhalde olumsuz olmus herhalde başvurum benim

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Cevremdeki kisilere ben de dahil red geldi kime neye gore veriyorsunuz artikvyeter be ne kredi verirsiniz ne destek olan maddi yardimi verirsiniz su surecte ben ve benim gibi olanlara 1 lira yardim gitmemistir tek beklentim ucretsiz izin onu da vermeyin vermeyin de tam olsun oy zamani gelecek elbet bu millet te bunu unutursa oy zamani bise demicem artik
@Ganilost bunun neresi komik bı şöyle de biz de gülelim bu durum hoşuna mı gidiyor senin yani ne insanlar var arkadaş başkasının açısından kendine mizah yaratiyorlar

Karadayı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
482
83
28
ya harbiden bıktım arkdaslar bırakın kapatın konuyun 1 nisandır bu yavsklarn verecegş kredşyş bklyrz bu saaatnn snra verrlerse de taa ak NOKTA..........

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
@Ganilost bunun neresi komik bı şöyle de biz de gülelim bu durum hoşuna mı gidiyor senin yani ne insanlar var arkadaş başkasının açısından kendine mizah yaratiyorlar
Kral bu ücretsiz izin maasi ne zaman belli olacak biloyo musun bir de sanirim 15 mart sonrasi icin para yatıracaklar diye duydum umarim oyle olur sanmıyorum ama

chiesa41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
406
54
28
Bugun ziraat bankasindan 4940 cektim 60 lira keisnti yaptilar giseden elden veriorl parayi sifrem yoktu hesabimda yoktu kimlik yetior

chiesa41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
406
54
28
1 haftada basvuru yaptim sonuclandi cektim parayi birsurude haczim vardi herkese vericekler arkdaslar almyan kalmicak merk etmeyin

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Kral bu ücretsiz izin maasi ne zaman belli olacak biloyo musun bir de sanirim 15 mart sonrasi icin para yatıracaklar diye duydum umarim oyle olur sanmıyorum ama
15 Mart 30 Nisan yani he öyle diyorsan ne güzel olur inan ben de bilmiyorum ne zaman belli olacak zaten herşeyi bekliyoruz hep olumsuz sonuclaniyor

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Bana Ziraatten durduk yere mesaj geldi şimdi Sn. bilmemne bireysel temel ihtiyac kredisi değerlendirmeleri devam etmekte olup, sonuclandığında tarafınıza SMS ile yanıt dönülecektir diye. BÖYLE MESAJ GELEN VAR MI?

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
22 gündür tek bir cevap yok kime göre neye göre valla değişik.
yardır kardeş boş durma cimer bimer ziraat şikayet twitter bddk hazine bakanlığı her yere yazdım bana az önce mesaj geldi durduk yere başvurunuz değerlendirmede diye hala bakalım belki bir faydası olur

asikartal57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
763
24
28
valla dün bir bankalar caddesinin önünden geçeyim dedim her banka önünde en az 100 kişi var bize bunlardan haber gelene kadar benim çocuk doğar okula başlar umutsuz vaka nereye yazarsan yaz pek iş görceğini sanmam ... Tanıdığım 5 kişiden 4 üne olumlu olumsuz cevap gelmemiş. yani ortalama bakarsak olaya %20 sansımız var gelmez umudum yok

Lion1

Üye
Yeni Üye
28
0
8
Beyler Vakıfbank'tan basvuranlar telefonla aranıp benim gibi olumlu diyenler ve hala basvurnuz sonuclanmamistir değerlendiriliyor yaziyo olanlar dün müşteri hizmetleri ile konuştum aranıp olumlu denenler için sms gelmesi gerekiyomus bide telefonla olumlu diye arandigimiz için illa olumlu cikcak diye bişey yokmuş haberiniz olsun
Arayan telefon noyu yazarmisin

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Bugunde degerlendirmede kspattik günü ne ala 26 inci günde bitti