Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Neyapmam gerekiyor haci
Hiç bir şey yapmana gerek yok normal değerlendirme de ara ara kontrol et bana da öyle dedi 2 gün sinrâ düzeldi normala değerlendirmeye geçti gittik hesap açtım sonra ben cekeli 10 gün oluyor krediyi

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Ben.Hiç bir şey yapmadım günde 2 kere telesekreter den sorgulama yaptım sadece en son on basvurunuz olumlu dedi girdim internet bankacılığına sözleşme geldi onayladım geldi direk para hesaba

Ala753

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
333
9
18
İki bankadan besbin aldığını yazmış biri Twitter da doğru olabilir mi biz birini alamazken

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
İki bankadan besbin aldığını yazmış biri Twitter da doğru olabilir mi biz birini alamazken
Valla dostum bende 2 bankaya basvurdum ama aç gozlulukten değil 1. De vakıf â basvurdum 10 gün oldu ses olmayınca ziraate başvurdum hangisinden çıkarsa diye vakıftan çıktı 20 sinde ama ziraatte hala değerlendiriliyor verirlermi bilemem

sedattegunduz

44
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
51
28
1 Nisanda başvurdum.bankamıza iletmiş olduğunuz kbb risk raporu olumlu sonuçlanmıştır diye sms geldi durduk yere baska böyle bir mesaj alan oldu mu halkbankası attı

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Kimsede bir gelisme yok herhalde. Ziraat de basvuru sorgulayinca ne yaziyor acaba. Ben 2 resim yukleyecegim. 1. Si 15 gun once 2. Si bugun yazan yazi. Hayatimda hic ziraat bankasiyla isim olmadi. Ama bana degerli musterimiz demisler :) Bu arada ben hic bir sarti saglamadigimdan bana cikma ihtimali cok kucuk.
Screenshot_20200421-204734.png Screenshot_20200430-210034.png

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kimsede bir gelisme yok herhalde. Ziraat de basvuru sorgulayinca ne yaziyor acaba. Ben 2 resim yukleyecegim. 1. Si 15 gun once 2. Si bugun yazan yazi. Hayatimda hic ziraat bankasiyla isim olmadi. Ama bana degerli musterimiz demisler :) Bu arada ben hic bir sarti saglamadigimdan bana cikma ihtimali cok kucuk.
Ekli dosyayı görüntüle 67011 Ekli dosyayı görüntüle 67012
Bende de başta ilki gibiydi hata kodu 42ydi daha sonra Lütfen daha sonra deneyiniz gitti Sms ile bilgi verilecektir yazdı hata kodu 47 oldu her şeyin altında bir şey arıyoruz delirttiler milleti sonunda sağolsunlar

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Bende de başta ilki gibiydi hata kodu 42ydi daha sonra Lütfen daha sonra deneyiniz gitti Sms ile bilgi verilecektir yazdı hata kodu 47 oldu her şeyin altında bir şey arıyoruz delirttiler milleti sonunda sağolsunlar
Ya ben birsey aramiyorum da su an da bendeki gelisme aslinda cok onemli :)
Cikmasa bile en azindan bir degerlendirme yapmislar diye dusundurdu.