Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Bu katılım bankalarinin takip linki varmı beyler

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Dostlar ben bu hafta için de yine bankalardan atak geleceğini düşünüyorum ak koyun kara koyun belli olur bu hafta içi hiç umudum yok biyük ihtimalle red yiyeceğim ziraatten de ama işte umut fakirin ekmeği :)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Dostlar ben bu hafta için de yine bankalardan atak geleceğini düşünüyorum ak koyun kara koyun belli olur bu hafta içi hiç umudum yok biyük ihtimalle red yiyeceğim ziraatten de ama işte umut fakirin ekmeği :)
Ben red yemeye de raziyim :) Ona gore basimizin caresine bakacagiz.

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
2 Nisan'da hem Ziraate hem vakıfa başvuru yapmıştım vakıftan red geçen hafta geldi hesabım yoktu internet üzerinden kontrol ettim 1 dk önce de ziraate baktım internetten sorguladım hesabım da var halen degerlendiriyorlar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
2 Nisan'da hem Ziraate hem vakıfa başvuru yapmıştım vakıftan red geçen hafta geldi hesabım yoktu internet üzerinden kontrol ettim 1 dk önce de ziraate baktım internetten sorguladım hesabım da var halen degerlendiriyorlar
Ben 3 bankaya başvurdum ilginç olan bana hiç bi banka dönüş yapmadi ne olumlu ne olumsuz 47 gün oldu bide basvurali

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Hort...Yaptıgım arastırmaya gore bugün kredi alan kimse olmamıs. Yarın da zor ihtimal. Çarşamba onay gelse zaten perşembe'ye yatmaz :) Napcaz şimdi ? :p

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Değerlendirmededir mesajları gitmiş çoğu kişiye.
O kadar yere baktım. Twitter, şikayetvar v.s v.s. Kızdıgım sey şu! Şikayetvar da 1 aydan bu gune binlerce şikayet var. Şikayetini bırakan çekmiş gitmiş daha ugramamıs. La gel arada yatmadı hala de. Yattı de. Bir şeyler de :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ya ben kredi sonucuna bakmıyorum bile kaç gündür ndur internetten bunlar bize vermez yüzde 15 e dağıttılar o şanslı kişiler aldı bitti red de göndermiyor ekler bu ara sonra unutulunca millet umudu kesince yavaş yavaş redleri gönderecekler bunların ben hiçbir lafına inanmam öyle cikarcilar bunlar neymiş yüzde 85 e dagitmislar at yalanını biz de salagiz yedik bı kere decmaddiyat olmayan kendinize yaramayan bişey yapın be hayatiniz yalan yalan yalan tiksiniyorum artık bunlardan nefret eder hale geldim

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Ya ben kredi sonucuna bakmıyorum bile kaç gündür ndur internetten bunlar bize vermez yüzde 15 e dağıttılar o şanslı kişiler aldı bitti red de göndermiyor ekler bu ara sonra unutulunca millet umudu kesince yavaş yavaş redleri gönderecekler bunların ben hiçbir lafına inanmam öyle cikarcilar bunlar neymiş yüzde 85 e dagitmislar at yalanını biz de salagiz yedik bı kere decmaddiyat olmayan kendinize yaramayan bişey yapın be hayatiniz yalan yalan yalan tiksiniyorum artık bunlardan nefret eder hale geldim
Biz hala bir umut bekliyoruz. Belki para basip verirler diye.