Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
714
213
43
Aldığın para da gözüm yok daha fazlasını al sevinirim ama 3 kuruş verdi diye De bu kadar eğilmenin mantığı yok devlet vatandaşına eşek gibi bakmak yardım etmek zorundadır bunun için devlete ya da yönetenlere minnet duymam ülkenin hali ortada dostum milyarlarca lira para çalanlar vatandaşa 3 kuruş vermiş çok mu yarın göreceksiniz bunları fazlasıyla çıkaracaklar afedersiniz de kıçımızda ki don a göz diken devlet hükumet benim gözümde sıfırdır
Ozaman verilen bu paraya tenezzul etmeyeceksin. Almayacaksin kardesim. Bir yere kadar haklisin haksizsin demiyorum bak. Biz ilk once şukr etmesini ogrenmeliyiz saygilar

mirza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
253
48
28
Başvuru durumunun takibini nerden yapıyosunuz beyler

Basarana501

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
131
63
28
Beyler bu ptt müşteri hizmetlerini hangi numaradan ariycaz

Speedy

SARI LACİVERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,552
1,810
113
Şimdi uyandım bır bakayım dedım hesaba gelmiş para yapıkredi hesabıma 😎😎

Rahatsiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
203
134
43
Ben pandemi başından beri başvurdum kiracıyim çalışmıyorum. Çok şükür ihtiyacımda yok ama bana yatmamış :)) mining işi yapmasam aç kalirdim.da bu devlet bize bakmazdi :))

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Biri diyor işsizim alamadım öbürü diyor çalışıyorum 3. kez aldım (doğrudur yalandır bilmiyorum tabi)

İnşallah ihtiyaç sahibi herkese yatar...

Böyle durumlarda dua iyidir...

Allah üç kuruş yardımı bile düzgün adil dağıtamayanlardan yüce halkımızı korusun...

Allah kimseyi hırsızlara sahtekarlara muhtaç etmesin...

Rahatsiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
203
134
43
Biri diyor işsizim alamadım öbürü diyor çalışıyorum 3. kez aldım (doğrudur yalandır bilmiyorum tabi)

İnşallah ihtiyaç sahibi herkese yatar...

Böyle durumlarda dua iyidir...

Allah üç kuruş yardımı bile düzgün adil dağıtamayanlardan yüce halkımızı korusun...

Allah kimseyi hırsızlara sahtekarlara muhtaç etmesin...
Kardeşim ben e devletten başvuru yapmıştım taaaaaa 2020 Mayıs'ta hala süreç devam ediyor :)) ben 2020 Nisan'da işten çıktım gerisini sen düşün hala bana yatacak para. İnan para da gözüm yok ben 10 sene bu devlete çalışıp vergi ödedim devlet bana kapanmada bile evime gelip halimi hatrimi sormadı.. bu muhtarlar neden var belediye neden var büyük sehirler neden var anlamış değilim. Herkes işini yapmış olsaydı herşey hakkaniyetli bir şekilde dagtilirdi ama bizim devlet malesef vereyim de verdi desinler mantığında.. vesselam

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Allah herkesin yardımcısı olsun.Devlet bzim devletimiz.Yönetenler önemli.onune gelen onbaşı bekçi olmuş.bunlara bedava maaş verilirken bize ne gerek var..

BIDIL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
5
18
Selamun aleykum arkadaslar banada cikti kapsam dışına cikti yazip 1100tl odemeniz hazir gozukuyor ama ptt uzerinden kurum odemelerinde Kesintisiz odeme tutarı 0 tl gozukuyor. Ptt gittim sistemde yatmamis gozukuyor diyir 444 lu telefonda telesekreter odemeniz yok diyor anlamadim acikcasi yaticak mi yatmicak mi

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,818
622
113
Selamun aleykum arkadaslar banada cikti kapsam dışına cikti yazip 1100tl odemeniz hazir gozukuyor ama ptt uzerinden kurum odemelerinde Kesintisiz odeme tutarı 0 tl gozukuyor. Ptt gittim sistemde yatmamis gozukuyor diyir 444 lu telefonda telesekreter odemeniz yok diyor anlamadim acikcasi yaticak mi yatmicak mi
aynı durum bende de var kardeşim ne yapcağımı şaşırdım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...