Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Selamun aleykum arkadaslar banada cikti kapsam dışına cikti yazip 1100tl odemeniz hazir gozukuyor ama ptt uzerinden kurum odemelerinde Kesintisiz odeme tutarı 0 tl gozukuyor. Ptt gittim sistemde yatmamis gozukuyor diyir 444 lu telefonda telesekreter odemeniz yok diyor anlamadim acikcasi yaticak mi yatmicak mi
Bir yerlerde bir yanlışlık var.ozaman.bendede aynısı vardı.odemeniz hazır diyor.ibana yatti

Speedy

SARI LACİVERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,552
1,810
113
Selamun aleykum arkadaslar banada cikti kapsam dışına cikti yazip 1100tl odemeniz hazir gozukuyor ama ptt uzerinden kurum odemelerinde Kesintisiz odeme tutarı 0 tl gozukuyor. Ptt gittim sistemde yatmamis gozukuyor diyir 444 lu telefonda telesekreter odemeniz yok diyor anlamadim acikcasi yaticak mi yatmicak mi
Kardesım benımde aynısıydı. Sosyal yardımda 1100 TL kapsam dışına çıktı derken . PTT kurum ödemelerinde senınkısı gıbı ödemenin ılk tarıgı yazarken ve PTT ye gıdıp kımlıkle alabılırsınız yazıyordu. Ve senınkısı gıbı Kesıntısız ödeme tutarı 0 dı . Ama bu sabah hesabıma yattı para ıbana EFT olarak . Merak etme gelır bekle

Şuayyipop

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
803
235
43
Almanya daki arkadaş 5 bin euro Bi almış 5 bin euro Bi almış en son da 30 bin euro vereceklermiş destek adaletini yediğim dünyasında 1100 liraya seviniyorum mecburen 128 milyar dolar yok oldu 3 kuruş destek veriyorlar şimdi de.

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Ya kafayı yiyecem artık sosyal yardım sorgulamada birsey görünmüyor ptt kurum ödemelerinde ödenecek kayıt bulunamadı yazıyor daha önce 2 kez ibana aldım şimdi neden verilmiyor bari başvuru görünse o da yok cimere yazdım inşallah verilir

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,724
1,415
113
Ptt kargosu 1 saat önce zarfı teslim etti sırayla geliyor

Serkan7534

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
45
28
Başvuru yapmışım 4 2020 de hala süreç devam ediyor diyor yine başvurdum adamına göre işsizim çıkmıyor dün emekli altında son model arabası olan iki katlı da dairesi var adama getirip para verdiler adaletini .......

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Benimde eve teslim edilecekti bugün arayıp sıkıştırdim ödemem yarın adresime yapılacakmış biraz sıkıştırin gün söylüyorlar

Hermes07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
587
366
63
Kanka bunu özelden göndersen daha uygun olurdu tamam yanlış arkadaşın yaptığı ama sende yanlısı yanlış ile ort rencide olmasın kimse
Inanan olur boylelerne ifsa edecen ki birdaha denemesin zamaninda cok verdik boylelerine ortadan kayboldular hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...