Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
626
382
63
Beyler ptt ile konuştum. Aşırı yoğunluktan dolayı gecikmeler olabilir diyor. Gün içerisinde veya 1 2 gine yatar dedi. Ziraat hesabıma eft yapılmış.

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Birkere bende başvurdum uzun zaman oldu başvurunuz inceleniyor gibi bise yaziyordu bu alanlar nasil aliyo
Bilmiyorum ki dostum kime neye göre verdiklerini ihtiyaç sahiplerine versinler tabi devletten zengin miyiz annemin emekli maaşı var diye pek sallamadilar sanirim

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Arkadaşlar eft yapılmış diye bi tanıdığı yollamışlar para hesabına gelmeyince karşılıklik olmuş diyip ptt den alacaksınız demişler

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
İlk defa başvuranlar PTT yatıyo 2 ve 3 üncü de zaten başvuru yapamıyon kendileri direk yatırıyorlar ben bugün uyandım Akbank İban numarama yatırmışlar PTT gitmeye de gerek kalmadı
Bende 3. Alıyorum.1.de iban 2.de PTT 3. De ibanina yolladık diyiyirlar.iban son rakamını bile bana söylediler daha gelen birşey yok

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
Neye gore veriyorlar ilginç 3 alışım 5k da maaş alıorum bekarım

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
318
75
28
Ulan çıldırcam ya. Alan arkadaş detay yazsanıza kardeşim. Çalışıyor musun yada ne zamandan beri çalışmıyorsun nasıl aldın evde emekli var mı kira mi ney neye göre veriyorlar bir kere bile bişey almadım şu devletten. Şimdi yine başvurdum süreç devam ediyor yazıyor.

Ordu5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,098
2,335
113
Tc sonu 8 olupta parası yatan varmı?

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
SMS geldi bildirdginz Ibana yatırılmıştır diye ama hesapta birşey yok 1-2 saat sonra mi düşer hesaba acaba..bu durumu yaşayan var mi

Mehmet1981

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Ulan çıldırcam ya. Alan arkadaş detay yazsanıza kardeşim. Çalışıyor musun yada ne zamandan beri çalışmıyorsun nasıl aldın evde emekli var mı kira mi ney neye göre veriyorlar bir kere bile bişey almadım şu devletten. Şimdi yine başvurdum süreç devam ediyor yazıyor.
Aynı hanede emekli olan yada sigortalı olan varsa alamıyor.1 ve 2 den alanlar alıyor.alamayanlarda şansına

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
O kadar yazıldı....bu verilen başvuru üzerine verilmiyor...Daha önceden faz 1 faz 2 den alanlara otomatik yatırılıyor.

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
626
382
63
Şimdi mesaj geldi ıbanina havale hapilmistir diye. Ziraate bakıyorum gelen bisey yok. Ya dalga mı geçiyor bunlar

Mehmet1981

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
SMS geldi bildirdginz Ibana yatırılmıştır diye ama hesapta birşey yok 1-2 saat sonra mi düşer hesaba acaba..bu durumu yaşayan var mi
PTT müşteri hizmetleri ni aradım.ibana yolladık dediler.halen gelen birşey yok.buyuk bir ihtimalle yoğunluktan dolayı.daha önce bana saat 4 yada 5 gibi düşmüştü.

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,902
1,514
113
ben 2 kere pandemiyi pttden aldım bide sosyal yardımlardan hane yardımı diye iban istemişlerdi 500 yatırmışlardı şimdi ibanamı yatırırlar ptt bilmiyom ama eve teslim edilcek diye mesaj geldi sürer bu iş baya bi ton insan var ama gelir yani geç güç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...