Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
S.a arkadaslar az once aradim ptt yi parayi brnim ziraat hesap numarami soledi oraya eft yapildi bugun gecer dedi musteri temsilci ama sorun su ben hic ziraat hesabimi yazmamistim bunlar benim hesabimi nerden bulup nasil eft yaptilar
hocam ptt numarasını verir misin benim hep meşgul çalıyor

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Reis bende de mesgul caliordu 1 saat denedim dustu yogunluktan dolayi bile araliksiz arama yap duser

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Vay arkadaş, bu 1100 haberini ilk ben verdim ama en son ben alicam, daha once aldigim 1000 tl de yolladiklari ibani sonradan kapatmistim bankadan. Sosyal yardim vakfinda da guncellemistim banka bilgisini. Salak ptt kapali olan ibana yollamis 3 saattir ugrasiyorum. Banka diyorki olmayan bir hesaba para gelmez.. Hakli yani. Ptt de diyor ki geri dönmesini bekleyeceksiniz, ölme eşşeğim ölme. Şaşardım zaten sorunsuz olsa
5 te 5 gidiyorum konuya gelsene :)

Emsalsiz1903

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Evet bey an itibariyle iban hesap numarasi vermedigim.halde simdi hesabima geldi para sasirdim valla ptt beklerken ibana geldi

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,512
2,312
113
Usta şimdi ben e devletten baktığımda 1100 TL paranız hazır yazıyor yandada kapsamdan çıktı yazıyor bu onaylandimi bilen varmı bu işi onaylandi desen geçen garanti hesabıma yatmıştı ama şuan gelen bişey yok

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
Evet bey an itibariyle iban hesap numarasi vermedigim.halde simdi hesabima geldi para sasirdim valla ptt beklerken ibana geldi
Bende az önce aradım daha önce iban a geldiği halde şubeden alabilirsiniz dedi. Nasıl bir iş yapıyorlar hâlâ çözemedim

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Usta şimdi ben e devletten baktığımda 1100 TL paranız hazır yazıyor yandada kapsamdan çıktı yazıyor bu onaylandimi bilen varmı bu işi onaylandi desen geçen garanti hesabıma yatmıştı ama şuan gelen bişey yok
kapsam dışına çıktı yazıyorsa onaylanmış

Hermes07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
587
366
63
Tc son hane 6 mı knk

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Ödemesi gelen arkadaslae rica etsem sosyal yardim bilgileri sorgulama sayfasindan bakarmisiniz hala ÖDEMENİZ HAZİRDİR mi yaziyor ÇEKİLDİ mi yaziyor.

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
Hocam neresinde yazıyor bunlar e devletin tam olarak

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Ziraat bankasina yatti ben gecensene basvurdum ama heaap numarasi vermemistim adam usenmeden hesabimi buluo yatirmislar :)
Ben hesabimi kapatmistim, sosyal yardim vakfindan 3 ay once guncelledim ama tebrik ederim kapalı olan hesaba yollamislar. Oyle bir hesap yok. Mantiga aykiri resmen . ptt ye geri gelmesini bekleyeceksiniz dedi, sikayetvar sa okudum hatali iban sorunlarini, 10 gun yazmış millet, ptt nin cami cerceveyi indiririm. Kendim o hesaba simdi 1 tl yollamayi denedim iban bulunamadi diyor yollamiyor. Nasil yolladik diyorlar valla sinirden çıldırdım

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
Ben sabah ptt den çektim edevlet sosyal yardım sorgulama bölümünde halen ödemeniz hazırdır yazıyor

Emsalsiz1903

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Ben hesabimi kapatmistim, sosyal yardim vakfindan 3 ay once guncelledim ama tebrik ederim kapalı olan hesaba yollamislar. Oyle bir hesap yok. Mantiga aykiri resmen . ptt ye geri gelmesini bekleyeceksiniz dedi, sikayetvar sa okudum hatali iban sorunlarini, 10 gun yazmış millet, ptt nin cami cerceveyi indiririm. Kendim o hesaba simdi 1 tl yollamayi denedim iban bulunamadi diyor yollamiyor. Nasil yolladik diyorlar valla sinirden çıldırdım
Valla reis bende sasirdim.hic birsekikde biryere vermedigim.halde hesabimi ibana attilar naptiklari bellisiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...