Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
791
113
Yazıklar olsun şu hale bak ya...

Wembley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
76
28
KÇÖ alan arkadaslar buradan para verilmesini beklemesin. Faz 1 den yararlanmis olabilirsiniz akabinde kısa çalısma ödeneginden faydalandıysanız otomatik yatacak diye beklemeyin.

zaz40821

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,112
299
83
Zirate yatmıs 380 bloke koymus ziraat kredi borcundan ibneler

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,512
2,312
113
Beyler ödemeler bugün başladı ayın 10una kadar devam edicekmis bugün yatmadı diye endişelenmeyin e devlette ödemeniz hazırdır yazıyorsa kesin yaticak paralar

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Beyler ödemeler bugün başladı ayın 10una kadar devam edicekmis bugün yatmadı diye endişelenmeyin e devlette ödemeniz hazırdır yazıyorsa kesin yaticak paralar
sorun orda e devlette birşey yazmıyor ptt kurum odemesi sayfası sürekli hata veriyor sosyal yardım sorgulama sayfasında da görünmüyor 2 ve 3 . fazda almıştım

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,512
2,312
113
sorun orda e devlette birşey yazmıyor ptt kurum odemesi sayfası sürekli hata veriyor sosyal yardım sorgulama sayfasında da görünmüyor 2 ve 3 . fazda almıştım
Sosyal yardım sayfasında görünmüyorsa bilemem ama en garanti yolu öğrenmenin postanesi aramak onuda zor dusuruyomuslar ama

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
Arama çubuğuna sosyal yardım sorgulama yaz zaten çıkar ordan kesin bilgi alırsın süreç devam ediyor yazan yer önemli değil

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Çok ilginç az öne 4441788 ı aradım herhangi bir ödemeniz ekranda gozukmuyor diyor dün PTT ayın 6 sinda ödemeniz var diye adam söyledi ve ödemeniz hazırdır yazıyor tam kapanma destek olarak E Devlet te ben bundan bise anlamadim

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Çok ilginç az öne 4441788 ı aradım herhangi bir ödemeniz ekranda gozukmuyor diyor dün PTT ayın 6 sinda ödemeniz var diye adam söyledi ve ödemeniz hazırdır yazıyor tam kapanma destek olarak E Devlet te ben bundan bise anlamadim
o numarayı 1 saattie arıyorum sen nasıl düşürdün

k2ranbol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,953
756
113
S.a arkadaslar az once aradim ptt yi parayi brnim ziraat hesap numarami soledi oraya eft yapildi bugun gecer dedi musteri temsilci ama sorun su ben hic ziraat hesabimi yazmamistim bunlar benim hesabimi nerden bulup nasil eft yaptilar
Hangi PTT aradin dostum sen
Sabahtan beri ara ara deniyorum daha telefonun çaldığını görmedim. Sen nasıl bağlandın acaba ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...