Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2 Temmuzda Askeriz.

Uckardesler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
246
272
63
Amasya Merkezde Askerim Askerliğini Yapan Abilerim Askerlik İle İlgili Bilgi Verebilir Mi Şuna Dikkat Et Şu İnsanlara Dikkat Et Gibisinden Her Türlü Bilgilere Açığımdır :)

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
hayirli tezekereler ne cok kurnaz nede salak ol her boka atlama ust devrenden memleketlin olan birini bul cok baski yaparlarsa bir tane ust devreden birini adam akilli dov askerlik uzar ama sana artislik yapamazlar

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,476
1,389
113
Devrecilik yoksa komutaninda iyide askerligin rahat geçer ilk hafta sana zor gelebilir alışirsin hayırlı tezkereler

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Çakal ol reis gözün açık olsun üst devre felan dinleme hep dikine git yoksa ezilirsin

Uckardesler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
246
272
63
Çakal ol reis gözün açık olsun üst devre felan dinleme hep dikine git yoksa ezilirsin
İzmirliyim askerde biliyorsun ki izmirliler çok çektiriyor :) o yüzden pek sorun olacağını düşünmüyorum gitmeden 1 ay önce whatsapp grubunda zaten en az 200 kişiyle tanıştık ettik bizden erken gidenlerde oldu o yüzden pek sorun olacağını sanmıyorum açıkcası

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
İzmirliyim askerde biliyorsun ki izmirliler çok çektiriyor :) o yüzden pek sorun olacağını düşünmüyorum gitmeden 1 ay önce whatsapp grubunda zaten en az 200 kişiyle tanıştık ettik bizden erken gidenlerde oldu o yüzden pek sorun olacağını sanmıyorum açıkcası
Vay hemserim Izmirliyiz Göztepeliyiz ha ? :)

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Amasya Merkezde Askerim Askerliğini Yapan Abilerim Askerlik İle İlgili Bilgi Verebilir Mi Şuna Dikkat Et Şu İnsanlara Dikkat Et Gibisinden Her Türlü Bilgilere Açığımdır :)
Hayırlı olsun kardeşim bende askere deceğim sen ne zaman askerlik hizmet tercihi yapmıştın.

Gs344175

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
152
35
28
Devre falan dinleme kardeşim birkere susarsan o 6 ay sana zehir olur dikine git askerde komutanın hariç herkes asker o iş traş yani

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Ben 3 hafta falan oldu askerlik hizmet tercihi şimdi aradım şubeyi ağustosta gidebilirsin en erken dedi o da temmuzun ortasında belli olacak mış.

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Amasyanın yolları taştan:D
Moruk kısaca özetliyorum sana;
Hayatından 6 ayı sayma gelip geçecek bu kadar basit unuttuk askerliği ya tunceli hozat benden çok çekti:cool:

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
81/1
J.komando C timi
Krallara buradan selam olsun
Kardeşim sana da hayırlı teskereler

Yusufaygn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
747
93
umarım iyi gider iyi dönersin, amasyaya gitmiştim küçük huzurlu bi memleket hayırlı teskereler

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Bu kutsal vatan vazifesini huzurla rahat yapmani ve teskere alip dönmeni Allahtan dilerim.

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
sene 2010da yaptım 15 ay acemi birliği manisa kırkağaç komando, usta birliği muğla bodrum türizm jandarma, askerde adan zye her çeşit insan tanırsın duruşunu efendiğilini bozma kendin ol yalandan uzak du 6 ay dediğin ne su gibi gelip geçer gardaşım..

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
8 ay kisa dönem 90/1 askerlikyaptim.33 gun izmir poligon.Geri kalani izmir deniz dersane karsiyaka nallidere.Hayatta benim kadar rahat askerlik yapani yoktur herhalde.Gunlerimiz cok guzel gecti.Hayatimin en mutlu gunleri oldu.

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
8 ay kisa dönem 90/1 askerlikyaptim.33 gun izmir poligon.Geri kalani izmir deniz dersane karsiyaka nallidere.Hayatta benim kadar rahat askerlik yapani yoktur herhalde.Gunlerimiz cok guzel gecti.Hayatimin en mutlu gunleri oldu.
30 yasinda askere gittim.Askerler baba derdi.kimse kariamazdi.matbaam da fotokopi cekerdim.Cayim kahvem eksik olmazdi

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
bnm kadar değildir komtanlarla beraber 6 kişiydik villada askerlik yaptık 12 ay iştima gçrmedim hergün akşam o bar senin bu bar benim sözde devriye atıyoduk :D